LG FLR5A92WS


Parná práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov, 12 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 53.5 cm. Viac info


Cena 479,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 499,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 48,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná slim práčka LG FLR5A92WS v bielej farbe s čiernymi sklenenými dvierkami je vybavená kapacitou pre 9 kg bielizne. Ponúka 12 pracích programov a praktické funkcie, vrátane parného programu Steam. Disponuje invertorovým Direct Drive™ motorom so zárukou 10 rokov, technológiou AI DD™, smart diagnostikou, možnosťou pridania bielizne počas prania a ovládacím panelom v češtine. Max. hlučnosť 71 dB.

Slim parná práčka LG FLR5A92WS

Slim parná práčka LG FLR5A92WS v bielej farbe s čiernymi sklenenými dvierkami je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor. Vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam™ vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1 200 ot./min. Vďaka Slim vyhotoveniu s hĺbkou iba 47,5 cm sa skvele hodí aj do menších bytov a domácností. Napriek zmenšeným rozmerom však s prehľadom zvládne vyprať až 9 kg bielizne.

  • 14 programov: Al Wash, Bavlna, Eco 40-60, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná bielizeň, Bavlna turbo, Športové oblečenie, Rýchly 14, Prikrývky, Pláchanie s odstredením, Parný program: Pre alergikov

Direct Drive motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Ďalšie vlastnosti

Slim práčka do svojej výbavy tiež obdržala praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

  • Pridať bielizeň – možnosť pridania bielizne počas prania
  • Smart Diagnosis™– inteligentná diagnostika
  • Auto Reštart – reštart programu po výpadku prúdu
  • Nulová spotreba v StandBy režime
  • Ovládací panel v češtine
  • Prémiový bubon
  • Nerezové lopatky bubna
  • Odložený štart
  • Detská poistka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 12
Maximálna hĺbka 53.5 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG FLR5A92WS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami