LG FLR7A82PG


Parná práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 42 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 53.5 cm. Viac info

Farba


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná slim práčka LG FLR7A82PG v striebornej farbe s čiernymi sklenenými dvierkami je vybavená kapacitou pre 8 kg bielizne. Ponúka 14 pracích programov a praktické funkcie, vrátane parného programu Steam. Disponuje Invertorovým Direct Drive™ motorom, technológiou AI DD™ a TurboWash™ 360°. Poteší možnosťou WiFi pripojenia a ovládaním na diaľku aplikáciou LG ThinQ. Max. hlučnosť 71 dB.

Smart slim parná práčka LG FLR7A82PG

Smart slim parná práčka LG FLR7A82PG v striebornej farbe s čiernymi sklenenými dvierkami je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor. Vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam™ vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1 200 ot./min. Vďaka Slim vyhotoveniu s hĺbkou iba 47,5 cm sa skvele hodí aj do menších bytov a domácností. Napriek zmenšeným rozmerom však s prehľadom zvládne vyprať až 8 kg bielizne.

 • programy: Al Wash, Bavlna, Eco 40-60, TurboWash 39, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Pre alergikov, Jemná bielizeň, Ručné pranie/Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14, Prikrývky, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené pláchanie s odstredením), 

 • Parný program: pre alergikov

 • Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikácia LG ThinQ) 

Direct Drive motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Rýchlejšie pranie a viac času pre vás

Vďaka technológii TurboWash™ 360˚ vyperiete vaše oblečenie dokonale už za 39 minút. Využíva 3D trysky pre sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Tie sú umiestnené v bubne tak, aby prúd vody pokryl každý kus oblečenia. BLDC motor s invertorovým čerpadlom umožňuje zmenu otáčkok čerpadla a následne zmenu intenzity sprchovania vodou podľa rýchlosti otáčania bubna. Urýchli tak kontakt bielizne s pracím prostriedkom rozpusteným vo vode.  Vďaka tomu šetrí váš čas aj spotrebu energie a k bielizni je technológia omnoho šetrnejšia.

LG ThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka aplikácii LG ThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. 

Ďalšie vlastnosti

Slim práčka do svojej výbavy tiež obdržala praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

 • Pridať bielizeň – možnosť pridania bielizne počas prania
 • Auto Reštart – reštart programu po výpadku prúdu
 • Nulová spotreba v StandBy režime
 • Ovládací panel v češtine
 • Prémiový bubon
 • Nerezové lopatky bubna
 • Odložený štart
 • Detská poistka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 53.5 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG FLR7A82PG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami