LG FLR9A92WC


Parná práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 53,5 cm. Viac info


NAY Extra cena 629,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 70,00 €.

Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 70,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná slim práčka LG FLR9A92WC v bielej farbe s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla má kapacitu pre pranie 9 kg bielizne. Ponúka 14 pracích programov vrátane parného programu Steam+™ a rôzne praktické funkcie. Disponuje invertorovým motorom Direct Drive™ so zárukou 10 rokov, technológiami AI DD™ a TurboWash™ 360°. Poteší možnosťou WiFi pripojenia a ovládaním na diaľku aplikáciou LG ThinQ. Max. hlučnosť 71 dB.

Smart slim parná práčka LG FLR9A92WC

Smart slim parná práčka v bielej farbe s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla s chrómovým lemom je vybavená invertorovým motorom Direct Drive s 10 ročnou zárukou. Vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam+™ vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Práčka dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1 200 ot./min. Vďaka Slim vyhotoveniu s hĺbkou iba 47,5 cm sa skvele hodí aj do menších bytov a domácností. Napriek zmenšeným rozmerom však s prehľadom zvládne vyprať až 9 kg bielizne.

Programy

 • Štandardné programy (s možnosťou pary): AI Wash, Bavlna, ECO 40-60, TurboWash 39, Zmiešaná bielizeň, Syntetika 
 • Jemná bielizeň, Ručné pranie / Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14, Prikrývky, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením)
 • Parný program: Pre alergikov 
 • Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikácia LG ThinQ)

Funkcie

 • Predpierka, Redukcia pokrčenia, Parné pranie, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Len odstreďovanie, Zvuková signalizácia on/off, 
 • Wi-Fi (stiahnutie programu, diaľkový štart + Smart Diagnosis) 
 • Možnosti prania: Intenzívne, Východzie, Turbo Wash 
 • Možnosti pláchania: Východzie, Pláchanie+

Inverter Direct Drive motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor Inverter Direct Drive™. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia parného prania LG Steam+™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje alergény, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Rýchlejšie pranie a viac času pre vás

Vďaka technológii TurboWash™ 360˚ vyperiete vaše oblečenie dokonale už za 39 minút. Využíva 3D trysky pre sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Tie sú umiestnené v bubne tak, aby prúd vody pokryl každý kus oblečenia. BLDC motor s invertorovým čerpadlom umožňuje zmenu otáčkok čerpadla a následne zmenu intenzity sprchovania vodou podľa rýchlosti otáčania bubna. Urýchli tak kontakt bielizne s pracím prostriedkom rozpusteným vo vode.  Vďaka tomu šetrí váš čas aj spotrebu energie a k bielizni je technológia omnoho šetrnejšia.

LG ThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka aplikácii LG ThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. 

Ďalšie vlastnosti

Slim práčka do svojej výbavy tiež obdržala praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

 • Pridať bielizeň – možnosť pridania bielizne počas prania
 • Auto Reštart – reštart programu po výpadku prúdu
 • Nulová spotreba v StandBy režime
 • Ovládací panel v češtine
 • Prémiový bubon
 • Nerezové lopatky bubna
 • Odložený štart
 • Detská poistka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 53.5 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG FLR9A92WC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami