Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Gorenje NRK6202GHW4 Gorenje NRK6202GHW4

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (4)

Kombinovaná chladnička NoFrost Plus Gorenje NRK6202GHW4 v bielom prevedení je zaradená v energetickej triede A++. K dispozícii je IonAir s Multiflow 360° - cirkuláciou ionizovaného vzduchu. Chladiaca časť, umiestnená hore má objem 254 l a jej vnútorná výbava pozostáva z 5 sklenených políc, držiaka na fľaše, police na fľaše vo dverách, 3 dverových poličiek SimpleSlide s výškovým nastavením, nádoba na vajíčka, zásuvky ZeroZone s teplotou okolo 0 °C a CirpZone s HumidityControl - veľkej zeleninovej zásuvky s reguláciou vlhkosti a stropné LED osvetlenie. Mraziaca časť, umiestnená dole s objemom 85 litrov má mraziacu kapacitu 5 kg/24 hod. a akumulačnú dobu 21 hodín. Vo vnútri nájdete 2 sklenené police a 3 priehľadné plastové zásuvky. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202GHW4 má elektronické ovádanie umiestnené vo vnútri za dvierkami a digitálny ukazovateľ teploty pre chladničku a mrazničku.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 200 cm
 • Dvojokruhový NoFrost: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

LG GBB59SWRZS

Voľne stojaca kombinovaná chladnička LG GBB59SWRZS sa vyznačuje tichou a úspornou prevádzkou, a to vďaka implementácii invertorového lineárneho kompresora. Chladnička je zaradená do energetickej triedy A++. Ponúka až 225 l čistého objemu v chladiacej časti a 75 l čistého objemu v mraziacej časti. Zmrazovacia kapacita chladničky dosahuje 9 kg za 24 hodín. Akumulačná doba chladničky pri výpadku elektrickej energie je 16 hodín. Chladničku je vhodné umiestniť podľa parametrov klimatickej triedy SN-T. Pre lepšiu prehľadnosť pri usporiadaní potravín obsahuje chladnička vnútorné LED osvetlenie.

 

Úspora energie vďaka novšiemu kompresoru

Invertorový lineárny kompresor od spoločnosti LG priniesol revolúciu jadra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32 %, špičkovú odolnosť a nastavenie optimálnej teploty, vďaka ktorej zostanú potraviny dlhšie čerstvé.


NatureFRESH chladenie

Systém LG NatureFRESH Cooling zabezpečuje prúdenie chladného vzduchu cez viaceré otvory, vďaka čomu sa interiér chladničky ochladí rovnomernejšie. V porovnaní so systémami Semi No Frost je prúdenie chladného vzduchu až o 76 % lepšie.

 

Neprekonateľná praktickosť vo vašej kuchyni

Spoločnosť LG prepracovala interiér chladničky – vytvorila väčší úložný priestor a uľahčila prístupnosť k potravinám. Medzi nové súčasti patrí polica s možnosťou úplného zloženia, prémiový držiak na víno a väčšia oblasť mrazničky.

 

Väčšia oblasť mrazničky

LG GBB59SWRZS zväčšila v chladničke jednu zo zásuviek mrazničky, čím vzniklo viac miesta na uskladnenie väčších alebo objemných potravín. Uskladnite viac surovín a potravín v zásuvke Big Freezing Zone, než je to v bežných mraziacich zásuvkách.

 

Smart Diagnosis™

Služba LG Smart Diagnosis™ je rýchly a jednoduchý spôsob riešenia problémov bez potreby zavolať opravára. Stačí zavolať na linku služieb zákazníkom spoločnosti LG a položiť telefón na spotrebič. Spotrebič následne komunikuje s počítačom, ktorý vykoná diagnostiku v priebehu niekoľkých sekúnd a ponúkne okamžité riešenie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 190 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 74 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 75 L
Mraziaci výkon: 9 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 300 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 225 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 227 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: GBB59SWRZS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore