LG GLT51PZGSZ

Zobraziť


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 386 l, Ročná spot. energie: 121 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, No Frost (chladnička): Áno, Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Viac info


Cena 799,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 80,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

jednodverová chladnička LG GLT51PZGSZ, strieborná farba, celkový čistý objem 386 litrov, 5 políc z tvrdeného skla, 2 zásuvky, kovová polica na fľaše, držiak na vajíka, 3 tepelné senzory, technológia Total No Frost, Multi-Air Flow™, Moist Balance™, klimatická trieda N-T, LED osvetlenie, alarm otvorených dverí, Eco Friendly, Zero Clearance, DoorCooling™, rýchle chladenie, maximálna dosahovaná hlučnosť 38 dB

LG GLT51PZGSZ

Jednodverová chladnička LG GLT51PZGSZ ponúka veľký objem vo svojej chladiacej časti, a to až 386 litrov. Chladiaca časť je vybavená 4 sklenenými poličkami, ktoré udržia aj veľké množstvo potravín, čo určite využijete hneď, ako si domov donesiete väčší nákup. K dispozícii je 5 dverových políc a 2 zásuvky Moist Balance Crisper na uskladnenie ovocia a zeleniny.

Rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie v chladničke

Prieduchy Door Cooling nachádzajúce sa v prednej časti chladničky zchladia potraviny vo dverách až o 32 % rýchlejšie. * Zaisťujú chladenie v každej časti chladničky a  pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Total No Frost

Chladničku LG GLT51PZGSZ s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Moist Balance Crisper 

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom určeným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 386 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LG GLT51PZGSZ

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Dagmar

28. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná