LG GML960PYFE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 363 l, Čistá kapacita mrazničky: 274 l, Ročná spot. energie: 359 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Šírka: 91,4 cm, Výška: 179,2 cm. Viac info


Cena 2 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 45,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička LG GML960PYFE s energetickou triedou E poskytuje čistú kapacitu chladničky 363 l a mrazničky 274 l. Ročná spotreba energie dosahuje 359 kWh a maximálna hlučnosť je 40 dB. Rozmery sú 91,4 cm na šírku a 179,2 cm na výšku. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a veľkokapacitný chladničkový model.

Šikovný pomocník v domácnosti

Priestranná štvordverová americká chladnička LG GML960PYFE v striebornom prevedení je ideálnou voľbou pre väčšie rodiny. S nadčasovým dizajnom dokáže skvele doplniť moderný interiér domácnosti. Táto chladnička je energeticky úsporná s ročnou spotrebou približne 359 kWh a patrí do energetickej triedy E. S úrovňou hluku 40 dB spadá do triedy hlučnosti C, čo ju radí medzi tichšie chladničky na trhu.

Technológia Total No Frost

Chladnička LG s technológiou Total No Frost zabraňuje tvorbe ľadovej námrazy. S touto funkciou sa vyhnete ručnému odmrazovaniu chladničky, čo zjednoduší údržbu. Systém Total No Frost je nenáročný na údržbu a zabezpečuje optimálne podmienky pre vaše potraviny.

Vonkajšie steny tohto produktu sú pokryté špeciálnou vrstvou, ktorá odoláva odtlačkom prstov. Vnútorné steny sú vybavené antibakteriálnou úpravou, ktorá zabraňuje rastu baktérií a plesní. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie s dlhodobou ochranou.

Systém Multi Air Flow

Chladnička LG GML960PYFE je vybavená inteligentným systémom Multi Air Flow, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu do celej chladničky. Vďaka tomu sú vaše potraviny uchované v ideálnych podmienkach a zabraňuje sa ich znehodnoteniu. S týmto inteligentným systémom máte istotu, že každá potravina je správne chladená a čerstvá.

Výrobník ľadu a nápojový automat 

Chladnička s pripojením na vodu a technológiou UVnano™ čistí vodnú trysku pomocou UV LED systému. Užívateľ si môže vychutnať vychladnutú vodu alebo si vylepšiť nápoj ľadom. Tento model prináša pohodlné a praktické využitie každý deň.

Zásuvky Big Fresh Zone

Táto chladnička ponúka priestor s 2 policami z tvrdeného skla a 2 zásuvkami Big Fresh Zone pre ovocie a zeleninu. Vďaka posuvníkom sa nastaví optimálna úroveň vlhkosti podľa typu uloženej potraviny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.4 cm
Výška 179.2 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 637 L
Čistá kapacita chladničky 363 L
Čistá kapacita mrazničky 274 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG GML960PYFE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami