LG GX čierny

Cena:
799,00 €

Pôvodná cena 979,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný soundbar LG GX v čiernom prevedení s úzkym profilom a bezdrôtovým subwooferom ponúka 3.1 kanálový systém s celkovým hudobným výkonom 420 W a sľubuje obklopujúci priestorový zvuk, ktorý premení vašu obývačku na kino. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patrí funkcia Al Sound Pro (optimalizuje nastavenie zvuku podľa prehrávaného obsahu), Dolby Atmos, DTS:X či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (96 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka), ktorý dopĺňajú dekodéry Dolby Digital a DTS. Soundbar možno inštalovať ako voľne stojaci panel, ale môžete ho aj jednoducho pripevniť na stenu, vďaka čomu harmonicky doplní akýkoľvek interiér. Zariadenie disponuje rozmanitými možnosťami pripojenia (HDMI, optický kábel, Bluetooth, USB).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

Čierny soundbar Yamaha YSP-5600 obohatí vašu izbu o skvelý zvukový, ale aj dizajnový kúsok. Jeho celkový výkon je 128W so 7.1.2-kanálovým zvukom. Disponuje 4x HDMI vstupmi, ktoré podporujú prechod 4K Ultra HD a HDCP 2.2. Soundbar ponúka všestranné možnosti pripojenia a to bezdrôtovo cez Wi-Fi a Bluetooth, vďaka aplikáciam AirPlay a Spotify Connect či pripojenie cez rozhranie Ethernet, koaxiálnym a digitálnym optickým vstupom. Pomocou služby MusicCast je možno pripojiť ďalších 9 reproduktorov v iných miestnostiach. Poskytuje aj prístup k službám Pandora, Spotify, Internet Radio, SiriusXM a ďalšie.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • Zvukové formáty: LPCM, Dolby Atmos
  • Počet kanálov: 7

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vytvorený s citom

LG Sound Bar GX maximalizuje zážitok zo sledovania a počúvania vďaka kombinácii modernej zvukovej technológie a umeleckého prevedenia.

Harmonický dizajn

Dizajn LG Sound Baru je navrhnutý tak, aby dokonale ladil s vašou domácnosťou. Má úzky profil a je vyrobený z prémiových materiálov, preto sa dokonale hodí do každého interiéru.

Obklopujúci priestorový zvuk, ktorý znie inak

LG Sound Bar GX využíva technológie Dolby Vision, Dolby Atmos a DTS:X, vďaka ktorým premení vašu domácnosť na kino. Vychutnáte si tak pohlcujúci zážitok pri sledovaní svojich obľúbených filmov.

Vyplňte miestnosť neprekonateľným priestorovým zvukom ako v kine

LG Sound Bar GX podporuje bezdrôtové pripojenie, ktoré umožňuje 3.1-kanálový výstup. Pri sledovaní televízie vás preto zvuk vždy dokonale pohltí.

Vypočujte si jedinečný zvuk

Zvuk s vysokým rozlíšením prináša vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz a 24-bitovú hĺbku, čo znamená vernejší zvuk a príjemnejší zážitok z počúvania.

Adaptívny zvuk pri každom sledovaní

Funkcia AI Sound Pro automaticky analyzuje obsah a okamžite optimalizuje nastavenia zvuku podľa prehrávaného obsahu. V závislosti od žánru si môžete vypočuť každý detail rozhovoru v krištáľovo čistej kvalite alebo si môžete vychutnať akčné scény nabité energiou.

Dokonalá synchronizácia obrazu a zvuku

LG Sound Bar GX poskytuje obsah 4K vrátane obsahu vo formáte HDR a Dolby Vision bez straty kvality a výkonu. Výsledkom je plne prepojený televízny a zvukový zážitok.

Praktickejšie pripojenie

Pridajte do svojej audio zostavy pripojenie Bluetooth alebo pohodlne pripojte a prehrávajte pomocou optických, USB alebo HDMI káblov.

Upravte ho tak, aby sa dokonale hodil do vášho priestoru

LG Sound Bar GX možno podľa konkrétneho interiéru postaviť alebo osadiť na stenu a vy si môžete svoju zostavu upraviť tak, ako len chcete.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: flac, wav, wma, mp3
Počet kanálov: 3,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 420 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
Počet kanálov: 3,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 144,6 cm
Výška: 15 cm
Hĺbka: 3,3 cm
Hmotnosť: 10 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: flac, wav, wma, mp3

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 420 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Ostatné

Kód produktu: GX

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore