LG HU70LS


Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 3840x2160, Typ technológie: LED, Kontrastný pomer: 150000:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 1 719,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 34,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný Smart LED projektor LG HU70LS v bielom prevedení vám ponúkne skutočný filmový zážitok, ktorý si vychutnáte na premietacej ploche s veľkosťou 60“ až 140“ v úchvatnom 4K UHD rozlíšení (3840 × 2160). Okrem toho sa pýši vysokým jasom 1 500 Lúmenov, kontrastným pomerom 150 000 : 1 a životnosťou lampy až 30 000 hodín. Projektor je vybavený operačným systémom WebOS 4.5 s prístupom k aplikáciám prostredníctvom pripojenia k sieti WiFi, disponuje 4Channel LED technológiou bez kolies, technológiou HDR10 s dynamickým mapovaním tónov, technológiou TrueMotion, 1,25 × funkciou priblíženia a diaľkovým zaostrením. Zariadenie ponúka rôzne možnosti pripojenia: Wi-Fi, Bluetooth, 2 x HDMI, 2 x USB 2.0 typ A, 1 x USB 2.0 typ C, 1 x RJ-45, 1 x slúchadlový výstup, 1 x optický audio výstup a potrebné ozvučenie zabezpečuje dvojica reproduktorov s výkonom 3 W + 3 W.

Zoznámte sa so skutočným filmovým zážitkom

Zažite dych berúce domáce kino prostredníctvom LG LED 4K UHD CineBeam s inovatívnou LED technológiou od spoločnosti LG.

Ohromujúce domáce kino 4K

S projektorom LG 4K UHD LED môžete zažiť skutočné filmové prostredie s premietacím plátnom až 140 palcov.

4K UHD s 8,3 megapixelov

Vďaka neuveriteľným 8,3 miliónom pixelov (3 840 x 2 160) využívajúcich technológiu XPR poskytuje HU70LS dokonalú presnosť a detaily pri štvornásobnom rozlíšení Full HD. (* XPR Technology je založená na 4K/UHD DLP technológii spoločnosti Texas Instruments, ktorá pomáha projektorom dosiahnuť skutočné rozlíšenie 4K s 8,3 miliónmi pixelov.)

Dokonalá presnosť farieb

Pre najvyššiu kvalitu obrazu používa spoločnosť LG technológiu LED bez koliesok. Prekonáva poruchy konvenčného projektora, ako je zmena farby LCD a dúhový efekt (spôsobený farebným kolieskom) DLP. Zoznámte sa so živým obrázkom s bohatšou a hlbšou farbou.

Nová 4Ch LED s technológiou bez kolies

LG 4Channel LED používa RGB samostatnú farbu a dynamickú zelenú. Pretože dynamická zelená upravuje jas a farebný tón, LG LED CineBeam poskytuje živší obraz ako bežný projektor.

Priblíženie 1,25 a diaľkové zaostrenie

Vďaka vylepšenej funkcii priblíženia až 1,25-krát a diaľkovému zaostreniu môžete ľahko upraviť veľkosť obrazovky bez toho, aby ste museli zmeniť umiestnenie projektora. Aj keď je projektor nainštalovaný na strop, dá sa ovládať diaľkovým ovládaním Magic.

HDR 10 s dynamickým mapovaním tónov

Mapovanie tónov HDR predtým poskytovalo rovnakú kvalitu obrazu ako priemer celých snímok. Pretože model HU70LS prijíma HDR10 s dynamickým mapovaním tónov, môže pre každú snímku poskytovať optimalizovanú kvalitu.

TruMotion

HU70LS s technológiou TruMotion, typ spracovania videa, pri ktorom sa generujú animačné snímky medzi existujúcimi snímkami, umožňuje, aby animácia bola plynulejšia. TruMotion je k dispozícii aj v rozlíšení 4 K, HDR a hi-refresh až do 60 Hz.

Inteligentný spôsob prístupu k obsahu

S webOS 4.5, ktorý prijíma „ukážky nulových krokov“, môžete pomocou jednoduchého pripojenia k sieti Wi-Fi preskúmať a vychutnať si rôzne televízne programy a filmy. Toto vylepšené OS tiež automaticky umiestni aplikácie podľa vášho obľúbeného obsahu. (* Obsah služby sa môže líšiť a môže sa zmeniť podľa dohody o obsahu.)

Rôzne možnosti pripojenia

Bezdrôtové zrkadlenie využíva technológiu Miracast na premietanie obsahu z inteligentných zariadení na veľkú projekčnú plochu. Môže byť tiež spárovaná s akýmkoľvek zvukovým produktom Bluetooth a prepojená s iOS * a tiež podporuje štandardné možnosti pripojenia **. (* Na stiahnutie a inštaláciu najnovšej aplikácie LG TV Plus. ** Štandardné možnosti pripojenia: porty pre USB, Eternet a HDMI.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 3840x2160
Typ technológie LED
Kontrastný pomer 150000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG HU70LS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené