LG OLED88ZX (2020)

Uhlopriečka: 88 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 8K, OS TV: WebOS Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Jedinečný OLED Smart televízor LG OLED88ZX v striebornom prevedení sa pýši ultratenkým telom s elegantným umeleckým podstavcom a obrazovkou s uhlopriečkou 88“ (223 cm) a fantastickým 8K Ultra HD rozlíšením (7680 x 4320), ktoré ponúka neuveriteľne detailný obraz s dokonalou čiernou, bohatými farbami a nekonečným kontrastom. Špecifikom je tretia generácia procesora α9 s podporou AI a 8K, viac ako 100 miliónov samosvietiacich subpixelov a rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ, ktorá v spolupráci so vstavaným Asistentom Google, Amazon Alexa a ďalšími (AirPlay 2, HomeKit, LG Routines) uľahčí a zjednoduší život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne upraveným obrazom a zvukom zabezpečia funkcie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos a k autentickému zobrazeniu dopomôže režim Filmmaker Mode. Špičkovú hernú grafiku poskytne režim HGiG a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia a funkcia OLED Motion.

Sila samosvietiacich pixelov

Televízor LG OLED je vďaka svojej vlastnej technológii jedinečný. Viac ako 100 miliónov samosvietiacich sub-pixelov sa spojí, aby poskytlo novú úroveň televízneho zážitku. Vychutnajte si hlbšiu čiernu, bohatšie farby a realistickejšiu kvalitu obrazu.

Real 8K – LG OLED dokáže zobraziť skutočné 8K

Sledujte neuveriteľne detailný obraz so samostatne svietiacimi pixelmi technológie OLED. Vyše 100 miliónov samostatne svietiacich subpixelov na mimoriadne veľkej obrazovke zaisťuje na televízoroch LG OLED 8K detailnejší obraz než kedykoľvek predtým.

Sledujte televízor v úchvatnom rozlíšení 8K

Vďaka algoritmom hĺbkového učenia transformuje technológia LG OLED obsah v rozlíšení 2K alebo 4K na to najrealistickejšie rozlíšenie 8K, pričom zdokonaľuje detaily a ostrosť. Vychutnajte si oveľa zreteľnejší text a obraz s nižším obrazovým šumom a vyššou ostrosťou.

Vstavaný videodekodér

Zásluhou podpory kodekov HEVC, AV1 a VP9 môžete sledovať YouTube videá v rozlíšení 8K rovnako ako 8K videá z pamäťových zariadení USB alebo streamovacích služieb. (*S kodekom AV1 môžete sledovať novšie videá s rozlíšením 8K na portáli YouTube. Podpora kodekov HEVC a VP9 pokrýva iné služby internetového vysielania a lokálne prehrávanie médií. *Internetové vysielanie môže po zakúpení vyžadovať aktualizáciu softvéru. Dostupnosť obsahu s rozlíšením 8K sa môže líšiť v závislosti od poskytovateľa služby. *Prehrávanie v rozlíšení 8K vyžaduje vysokorýchlostné internetové pripojenie.)

Úžasný vývoj TV technológie

Procesor α9 tretej generácie s podporou AI a 8K prostredníctvom algoritmov hĺbkového učenia analyzuje obsah na obrazovke a upravuje ho tak, aby ho mohol zobraziť čo najpríťažlivejšie. Všetky úpravy prebiehajú automaticky a zlepšenia poskytujú špičkový obraz a zvuk, vďaka čomu bude každé sledovanie naozajstným zážitkom.

Televízory vykročili míľovými krokmi vpred

Premeňte televízor na centrum diania prostredníctvom umelej inteligencie AI ThinQ. Technológia LG ThinQ umožňuje ovládať váš ekosystém Smart domácnosti (IoT)prostredníctvom príkazov za pomoci prirodzeného rozpoznávania hlasu. Vďaka tomu už viac netreba ovládač. Život sa stáva oveľa príjemnejším aj vďaka televízoru LG OLED TV so vstavaným Asistentom Google a asistentom Amazon Alexa.

 • Ovládanie hlasom bez potreby používania rúk – stačí povedať „Ahoj, LG“.

 • Služba Asistent Google – váš televízor teraz dokáže oveľa viac.

 • Integrovaná služba Alexa od spoločnosti Amazon – stačí sa spýtať a Alexa sa postará o všetko ostatné.

 • AirPlay 2 – bez námahy streamujte, zdieľajte a zrkadlite svoj obľúbený obsah zo zariadení iPhone, iPad alebo Mac.

 • HomeKit – vaša domácnosť k vašim službám.

 • Ovládajte svoju domácnosť s úplnou ľahkosťou – inteligentné domáce spotrebiče dokážete jednoducho ovládať hlasom.

 • Hlavný panel – váš ovládací panel na všetky prepojené zariadenia.

 • LG Routines – zefektívnite svoju rannú a večernú rutinu.

 • Naplňte svoje predstavy – televízor je váš osobný asistent, ktorý vie, čo máte radi.

 • Športové upozornenia – získajte neustály prehľad o zápasoch.

 • Odporúčania umelej inteligencie – získajte informácie o tom, čo by sa vám mohlo páčiť.

 • Kto? Kde? Čo? – vyhľadajte informácie na základe toho, čo vidíte.

Užite si profesionálne upravený obraz a zvuk

Zažite filmy také, aké majú byť – ohromujúce. Vďaka funkcii Dolby Vision IQ sa jas, farby a kontrast obrazovky v závislosti od typu sledovaného obsahu a svetelných podmienok inteligentne upravujú. Intenzívny zážitok z počúvania zaisťuje technológia Dolby Atmos, s ktorou si naplno vychutnáte všetok obsah.

Režim Filmmaker Mode - Sledujte filmy tak, ako ich vidíte v kinách

Procesor automaticky prispôsobí obraz a deaktiváciou upravovania plynulosti pohybu zaistí ešte vernejšie podanie obrazu. Sledujte filmy tak, ako si ich predstavovali tvorcovia, v kvalite porovnateľnej so zážitkom, ktorý poskytuje sledovanie v kine. Vychutnajte si všetok filmový obsah na úrovni filmového plátna v plnom súlade s autorským zámerom. Vypočujte si svedectvá tých najlepších v branži.

Všetka zábava na jednom mieste

Vyberte si z pestrej palety obsahu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Apple TV and LG Channels. Na jednom mieste nájdete všetko, od najnovších filmov, televíznych relácií a dokumentov až po živé športové prenosy a mnoho ďalšieho. Stačí sa pohodlne usadiť a vychutnať si program.

Služba Apple TV+ a oveľa viac

Originálne relácie a filmy zo služby Apple TV+. Len tie prémiové kanály, ktoré chcete, a tisícky filmov, ktoré si môžete kúpiť alebo požičať. Ponuka je šitá na mieru a vytvárajú ju odborníci, vďaka čomu získate prehľad o tom, čo je práve v kurze. Všetko nájdete v aplikácii Apple TV.

Zahrajte si každú hru vo vyššom štandarde

Televízor LG OLED je prvým televízorom v segmente, ktorý poskytuje kompatibilitu s technológiou NVIDIA G-SYNC. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre hranie videohier. Všetky PC hry na ňom uvidíte jasnejšie a hladšie, s menším zasekávaním, oneskorením či trhaním. Postavte sa na stranu víťazov so špičkovým televízorom pre hráčov.

Plynulejšie hranie vám zaistí víťazstvo

Vyššia obnovovacia frekvencia, podpora VRR, ALLM a eARC s HDMI 2.1. Inovatívne technológie umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky. Hranie hry tak naberá oveľa realistickejšie kontúry. Televízory LG OLED 8K TV úspešne zvládli testovanie v Autorizovanom skúšobnom stredisku HDMI podľa Špecifikácie skúšky súladu so štandardom HDMI (2.1d).

Nezaostávajte za protihráčmi

S televízorom LG OLED TV si môžete raziť cestu k víťazstvu. Vďaka rýchlemu času odozvy 1 ms sa môžete pripraviť na plnohodnotné hranie so zmierneným rozmazávaním a zlepšenou ostrosťou. Vďaka rýchlemu pohybu a hre sa budete môcť dokonale vžiť do hry.

HGiG profil - Príťažlivejšie hranie v režime HDR

Režim HGiG prináša hernú grafiku, ktorá je v súlade so zistenými špecifikáciami televízora a úrovňou výkonu, ktorý poskytuje váš televízor. S televízormi LG OLED môžete hrať celú škálu hier a spoľahnúť sa na to, že televízor zobrazí každú hru v tej najlepšej možnej kvalite.

Zobrazenie Eye Comfort Display

Sledujte celé série s menším množstvom modrého svetla a príjemnejším zobrazením. Televízory LG OLED TV ponúkajú zobrazenie v kvalite, ktorá prekonáva štandardy v oblasti modrého svetla, trhania a kvalitnej zobrazovacej technológie.

Získajte prehľad o zápasoch

Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité zápasy obľúbených družstiev, keď sledujete iný obsah.

Sledujte každý pohyb do najmenších podrobností

Zbytkový obraz (pohybovú neostrosť) je treba pri sledovaní športových prenosov za všetkých okolností eliminovať. S funkciou OLED Motion teraz môžete na televízore sledovať každý rýchly i jemný pohyb všetkých hráčov bez rozmazania. Vďaka technológii LG OLED si už nemusíte lámať hlavu s rozmazávaním či trhaním.

Nezabudnuteľný zvuk pre nezabudnuteľné zápasy

Efekt priestorového zvuku môžete zlepšiť pripojením akýchkoľvek dvoch reproduktorov s technológiou Bluetooth. Nechajte sa ešte viac vtiahnuť do zápasu a prežívajte jeho atmosféru ako na štadióne.

Stelesnenie elegancie

Elegantný umelecký podstavec prirodzene zapadá do okolia a domácnosti dodáva punc luxusu, zatiaľ čo poskytuje oporu pre obrazovku s mimoriadnymi rozmermi.

Podpora Smart aplikácií

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 88 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV WebOS

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2020

Techbox roka 2020

2. miesto

0,0 / 5

0 recenzií LG OLED88ZX (2020)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené