Soundbar LG SN5 čierny soundbar


Soundbar, Farba čierna, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 400 W, Subwoofer: Áno, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Nie, Smart: Áno, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, NFC: Nie, FM rádio: Nie, Dolby Digital, DTS, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, Frekvenčný rozsah: 96 Hz, Ekvalizér: Nie. Viac info


Cena 209,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

17×

90% Kvalita
Výborná

90.7% Hodnota za peniaze
Výborná

17 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií

Popis produktu

Výkonný soundbar LG SN5 v čiernej farbe v spolupráci s bezdrôtovým subwooferom ponúka 2.1 kanálový systém zvuku s celkovým hudobným výkonom 400 W, vďaka čomu zaobstará plnohodnotný audio zážitok, ktorý vás úplne obklopí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria funkcie ako DTS Virtual:X (pre priestorový zvuk) či Hi-Res audio s vysokým rozlíšením (96 kHz vzorkovacej frekvencie a 24-bitová hĺbka), ktoré dopĺňajú dekodéry Dolby Digital a DTS Digital Surround. Výnimočnými špecifikami sú technológie LG ThinQ (poslúži na ovládanie celej domácnosti) a AI Sound Pro (analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku), no potešia aj rozmanité možnosti pripojenia (HDMI, optický kábel, Bluetooth).

Obklopujúci priestorový zvuk

Soundbar v kombinácii s funkciou DTS Virtual:X premení vašu domácnosť na divadlo. Vychutnáte si tak pohlcujúci zážitok pri sledovaní všetkých obľúbených filmov.

Zvuk s vysokým rozlíšením

Zvuk s vysokým rozlíšením prináša vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz a 24-bitovú hĺbku, čo znamená vernejší zvuk a príjemnejší zážitok z počúvania.

LG ThinQ

Premeňte svoj televízor a zvukový panel na riadiace stredisko – soundbar totiž môže slúžiť na ovládanie celej domácnosti. Pripojené domáce spotrebiče LG ThinQ môžete sledovať a ovládať priamo z pohodlia vašej obývačky. Môžete skontrolovať stav chladničky, práčky, čističa vzduchu a dokonca zapnúť alebo vypnúť vysávač. 

AI Sound Pro – adaptívny zvuk pri každom sledovaní

Funkcia AI Sound Pro automaticky analyzuje obsah a optimalizuje nastavenia zvuku podľa prehrávaného obsahu. V závislosti od žánru si môžete vypočuť každý detail rozhovoru v krištáľovo čistej kvalite alebo si môžete vychutnať akčné scény nabité energiou. 

Praktickejšie pripojenie

Svoju zvukovú konfiguráciu môžete rozšíriť o pripojenie Bluetooth alebo môžete na pripojenie a prehrávanie jednoducho použiť optický kábel alebo HDMI kábel.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 400 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

17 recenzií Soundbar LG SN5 čierny soundbar

90% Kvalita
Výborná

90.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Radovan

7. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Cena výkon, na to komu to bolo kupované

Andrej

27. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalitný produkt za dobrú cenu
  • Čas doručenia v deň doručenia hrozne menil

Produkt bol kupovaný ako darček a veľmi potešil. Zvuk am dobrý v danej cenovej relácii. Výhodou je aj bezdrôtový subwoofer.


Jozef

20. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Jednoduché ovládanie, kvalitný zvuk

Za tú cenu je to lepšie, ako iba zvuk z TV. Samozrejme, že to neporovnávajme s domácim kinom. Pre mňa úplne postačujúce.


Simona

16. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná