LG SP7 čierny soundbar


Soundbar, Farba čierna, 5.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 440 W, Subwoofer, Bluetooth, Smart, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, DTS Digital surround, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg. Viac info


Cena 219,99 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 249,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 22,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

33×

90.3% Kvalita
Výborná

88.5% Hodnota za peniaze
Výborná

33 + nakupů

Zobraziť 33 recenzií

Popis produktu

Soundbar LG SP7 v čiernej farbe, počet kanálov 5.1, výkon reproduktora 440 W, bezdrôtový subwoofer, Bluetooth 4.0, 1× HDMI 1.4, 1× USB, 1× optický vstup, audio dekódery DTS Digital Surround, Dolby Digital, zvukové formáty FLAC, WAV, WMA, OGG, MP3

Navrhnuté, aby sa dokonale dopĺňali

Jednotný dizajn soundbarov a televízorov LG bol vytvorený tak, aby dokonale dopĺňali váš domov aj seba navzájom. Každý prvok dizajnu je starostlivo premyslený, aby sa mohol stať súčasťou vášho interiéru a dodával vášmu priestoru štýl.

Pohodlné ovládanie

Využite naplno funkcie, ktoré boli vyvinuté pre dokonalú kompatibilitu. Výkon, hlasitosť a dokonca aj režimy zvuku môžete ovládať diaľkovým ovládačom na televízor LG, čo je maximálne praktické. (* Ovládanie režimov sa môže na rôznych modeloch soundbarov líšiť. Diaľkový ovládač televízora LG je obmedzený iba na niektoré funkcie.)

Inovujte svoj soundbar

Inovovaný procesor s podporou umelej inteligencie 2021 Alpha 9 pomáha soundbaru LG pri vytváraní kvalitnejšieho zvuku. Zdieľanie režimu zvuku TV umožňuje soundbaru používať spracovací výkon TV a AI sound Pro na to, aby ste všetko počuli čistejšie a konzistentnejšie, a to aj z rôznych zdrojov obsahu. (*Režim zdieľania zvuku TV sa môže líšiť v závislosti od modelov TV. Verzia procesora s podporou umelej inteligencie TV sa líši v závislosti od modelov TV.)

Zvuk Meridian

Spoločnosť Meridian ponúka inovatívne a elegantné vysokovýkonné zvukové riešenia, ktoré zmenili spôsob, akým si ľudia vychutnávajú svoju hudbu a filmy. Spoločnosť je priekopníkom v oblasti zvuku s vysokým rozlíšením a špičkou v oblasti spracovania digitálneho signálu (DSP), a tak zohráva kľúčovú úlohu pri vývoji a implementácii inovatívnych technológií.

Zvuk s vysokým rozlíšením

LG Soundbar SP7 prináša 24-bitový/96 kHz zvuk s vysokým rozlíšením. Vďaka tomu reprodukuje zvuk presnejšie, takže budete všetko počuť tak, ako by to malo znieť.

Pohlcujúci 5.1-kanálový zvuk

5.1-kanálový zvuk, výkon 440 W, subwoofer a jednotka, ktorá skutočne dosahuje plný rozsah a poskytne vám tak plný zvuk v strednom a nízkom rozsahu. Tento soundbar obsahuje to, čo potrebujete, aby ste dosiahli silný a pohlcujúci zvuk pre inovatívny zážitok priestorového zvuku.

Pohlcujúci výkon zvuku Dolby Sound

DTS Virtual:X používa technológie spracovania zvuku, vďaka ktorým sa zvuk ozýva všade okolo vás pre realistickejší zvukový zážitok. Všetky vaše filmy a hudba ožijú zvukom, ktorý je jasnejší a ešte viac pohlcujúci.

Režimy zvuku

Soundbar prináša svoje vlastné patentované režimy zvuku, ktoré na iných soundbaroch nenájdete. Spoločnosť LG ich vytvorila špeciálne pre hlasy, hranie hier a športy, aby bol zvuk vždy čo najlepší, bez ohľadu na to, či radi sledujete obsah alebo hráte hry.

Inovovaný zvuk s podporou umelej inteligencie

Adaptívny zvuk využíva vylepšený algoritmus na rozpoznávanie hlasov, efektov a frekvencií. Následne zvuk optimalizuje podľa žánru, čím sa z každej scény stáva ešte väčší zážitok.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 5.1
Výkon reproduktoru 440 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,6 / 5

33 recenzií LG SP7 čierny soundbar

90.3% Kvalita
Výborná

88.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marián

6. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • HDMI pripojenie zvuku

Martin

2. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalita zvuku
  • Pomer cena kvalita
  • Nič

Erich

6. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dizajn
  • Prevedenie

Mal som trošku iné očakávania . Ale je to OK.


Štefan

4. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca