LG WashTower WT1210BBF práčka a sušička


Práčka a sušička, Energetická trieda A, Kapacita sušenia: 10 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov prania, 21 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 66 cm. Viac info


Cena s Cashbackom 120,00 € Platí do 31. 5. 2024
Ako získať cashback
1 879,00 €

Cena 1 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 39,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart spredu plnená práčka a sušička LG WashTower WT1210BBF v stĺpovom prevedení v čiernej farbe s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla. Práčka má kapacitu pre 12 kg a sušička pre 10 kg bielizne. Spotrebič je vybavený invertorovým motorom Direct Drive™, invertorovým čerpadlom, systémom AI DD™, parným praním Steam™, TurboWash™360°, sušením EcoHybrid™. Ponúka 7 programov prania, 7 programov sušenia a 14 prídavných možností. Disponuje možnosťou WiFi pripojenia a ovládaním na diaľku aplikáciou LG ThinQ.

Práčka a sušička LG WashTower WT1210BBF

LG WashTower WT1210BBF predstavuje jedinečný spotrebič, ktorý kombinuje práčku a sušičku v elegantnom dizajne, ktorý optimalizuje priestor. Má všetky výhody pracieho stĺpa s naskladanou práčkou a sušičkou, ale na menšom priestore. Všetky ovládacie prvky sú usporiadané na jednom dotykovom paneli, ktorý je ľahko dostupný a pohodlne sa používa. Práčka a sušička v čiernej farbe s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla má elegantný moderný dizajn. Práčka má kapacitu pre pranie 12 kg bielizne, ponúka 7 pracích programov vrátane parného programu. Je vybavená invertorovým Direct Drive™ motorom s 10 ročnou zárukou na motor. Max. otáčky odstreďovania dosahujú 1 400 ot/min pri hlučnosti 72 dB. Sušička s kapacitou pre 10 kg bielizne ponúka 7 programov sušenia a dosahuje max. hlučnosť 62 dB. Disponuje duálnym invertorovým tepelným čerpadlom a invertorovým motorom s 10 ročnou zárukou na motor/kompresor.

7 programov prania

Pracie programy (možnosť pary): Bavlna, ECO 40-60, Syntetika
Jemná bielizeň, Rýchle pranie, Načítať program (defaultne nastavené Pre alergikov), Pláchanie + odstreďovanie

14 prídavných možností

Predpierka, Parné pranie, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstreďovanie, Zvuková signalizácia on/off (len v aplikácii), Wi-Fi (stiahnutie programu, diaľkový štart + Smart Diagnosis), Pripraviť na sušenie (skracuje čas sušenia), Režim sušenia (energia/čas), Úroveň sušenia (extra, skriňa, žehlenie), Časové sušenie, Nekrčivý, Čistenie bubna, Čistenie kondenzátora
Možnosti prania: Východzie, Intenzívne, TurboWash
Možnosti pláchania: Východzie, Pláchanie+, Pláchanie++

7 programov sušenia

Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Osvieženie bielizne, Rýchle sušenie, Jemná bielizeň, Načítať program (defaultne nastavené Pre alergikov) 

Ďalšie programy je možné spustiť v mobilnej aplikácii LG ThinQ™ alebo stiahnuť do zariadenia cez Wi-Fi (Smartphone so systémom iOS / Android)

Malé rozmery a pohodlné ovládanie

LG WashTower má všetky výhody pracieho stĺpca s naskladanou práčkou a sušičkou, ale na menšom priestore. V porovnaní s kúpou samostatnej práčky a sušičky spojených spojovacím dielom je LG WashTower o 4,5 cm nižší, takže ho môžete nainštalovať aj do menších priestorov. Ponúka tiež pohodlnejšie používanie, keďže jeho ovládací panel je vyšší o 8,5 cm.

Smart Pairing™

Aj keď práčka a sušička môžu bežať samostatne, majú spoločný dotykový ovládací panel. Inteligentná technológia Smart Pairing™ navyše umožňuje automatický výber cyklu sušenia na základe prania, ktoré ste vykonali.

AIDD™

Technológia AI DD™ sa postará o vašu bielizeň výberom najvhodnejších režimov prania podľa toho, čo ste vložili do bubna. Algoritmus AI DD™ zváži bielizeň a detekuje aj typ tkaniny. Vaše oblečenie tak dostane všetku starostlivosť, ktorú si zaslúži, aby vydržalo dlhšie.

Vyperte a vysušte bielizeň za 59 minút

LG WashTower ponúka dokonalú synchronizáciu práčky a sušičky a šetrí váš čas. Sušička sa predhreje skôr, ako práčka dokončí svoj cyklus, čím sa skráti čas sušenia.

TurboWash™ 360

Technológia TurboWash™ 360 dôkladne vyperie bielizeň už za 39 minút. Vďaka 4 prúdom vody sa bielizeň perie s 3D efektom sprchy, ktorý zaručuje výnimočný výkon a šetrí váš čas.

Starostlivosť pre alergikov

Program Allergy Care sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí. Vďaka vysokým teplotám totiž redukuje prachové roztoče zodpovedné za alergie či dýchacie problémy. Parný program je k dispozícii pre pranie aj sušenie.

Direct Drive™ motor – 10 rokov záruka

Práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive™. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Tepelné čerpadlo Dual Inverter™

Sušička je vybavená invertorovým systémom tepelného čerpadla s názvom DUAL Inverter, ktorý je založený na dvoch rotujúcich valcoch namiesto jedného. Dvojitý zásobník vám umožní ešte viac zlepšiť účinnosť systému tepelného čerpadla, čím vám ušetrí energiu.

Ovládanie na diaľku

Práčku a sušičku je možné ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek. Stiahnite si aplikáciu LG ThinQ™ do svojho smartfónu a spojte sa so svojou WashTower™, aj keď nie ste doma. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. WashTower™ je inteligentná natoľko, že reaguje priamo na vaše hlasové príkazy pomocou hlasového asistenta Google. Aplikácia tiež umožňuje stiahnuť nové špecifické programy pre vašu bielizeň, sledovať spotrebu energie, dostávať rôzne upozornenia a oveľa viac.

*Podpora Google Assistant vyžaduje reproduktor AI (napr. Google Home), smartfón s Google Assistant alebo kompatibilné zariadenie.
*Vyžaduje stiahnutie aplikácie LG ThinQ (k dispozícii pre zariadenia so systémom Android a iOS v príslušných obchodoch s aplikáciami), vytvorenie používateľského účtu ThinQ a pripojenie na internet.

Samočistiaci kondenzátor

Automatický čistiaci systém využíva tlakové vodné trysky na čistenie kondenzátora pri každom cykle. To zaručuje optimálny výkon sušenia a menej starostí s čistením.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 66 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LG WashTower WT1210BBF práčka a sušička

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Michal

10. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Nemam ziadne vyhrady, susicka ma spotrebu max 600W, uspornejsia ako predosla.

Odporucam kto ma rad design a LG. Cas ukaze kde to bude mat muchy.