Liebherr CBNef 5735


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 281,10 l, Objem mrazničky: 111,60 l, Ročná spot. energie: 234 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Smart ovládanie mobilom: Smart ready (predpripravené), Dvojokruhový No Frost, Šírka: 70 cm, Výška: 201 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná No Frost chladnička Liebherr CBNef 5735 v nerezovom prevedení s celkovým objemom 392 litrov má dva samostatné chladiace okruhy DuoCooling. Chladiaca časť má 281 litrov a vo vnútri má 3 sklenené police, 2 transparentné boxy BioFresh pre ovocie a zeleninu a 3 police vo dverách. Mraznička v spodnej časti má 112 litrov a obsahuje 3 transparentné zásuvky. Pohodlné otváranie je pomocou madiel. Chladiaci systém PowerCooling spolu s filtrom FreshAir zaistí rovnomernú cirkuláciu vzduchu. Vďaka systému SmartDeviceBox (nutné dokúpiť) je možné ovládať chladničku prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vnútro osvetľuje LED svetlo. Teplotu nastavíte na 2,4" dotykovom displeji umiestnenom vo vrchnej časti chladničky.

Chladiaca časť

Chladiaca zóna s vnútorným objemom 281 l disponuje 3 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho sú tri nastaviteľné. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami BioFresh. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 poličkami. O dokonalé osvetlenie interiéru sa postará LED osvetlenie.

Mraziaca zóna

Mraznička sa nachádza v spodnej časti kombinovanej chladničky a poskytne úložný priestor s objemom 112 l. Disponuje 3 transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín, ktoré sú zhotovené zo skla. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/ 24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín.

BioFresh zóna

Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. 

NoFrost

Technológia NoFrost zabezpečí správne zamrazenie potravín až na -32°C, ktoré si tak zachovajú svoju chutnosť a správnu konzistenciu aj po opätovnom rozmrazení. Pomáha pri tom cirkulujúci vzduch, vďaka ktorému sa na potravinách nevytvára námraza. Zo skladovaných potravín odoberá teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Vnútorný priestor aj uložené potraviny tak zostanú stále bez námrazy. S NoFrost už, nie je potrebné klasické manuálne odmrazovanie.

DuoCooling

Nastavenie teploty je presné a navzájom nezávislé v chladiacej aj mraziacej časti kombinovanej chladničky. Vďaka technológii DuoCooling s dvoma nezávisle regulovateľnými okruhmi nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Zabraňuje to vzájomnému prenosu pachov, nadmerným teplotným výkyvom v úložných priestoroch, vysúšaniu skladovaných potravín v chladničke a taktiež šetrí energiu.

PowerCooling

Výkonný cirkulačný systém PowerCooling zabezpečí rýchle schladenie čerstvo vložených potravín a zároveň udržiava rovnomernú teplotu v priestore chladničky. Aktívny uhlíkový filter FreshAir je integrovaný vo ventilátore, zbaví vzuch v chladničke nežiadúcich pachov. Na potrebu jeho výmeny vás upozorní sveteľný indikátor.

Funkcie SuperCool a SuperFrost

Funkcia SuperCool pomáha pohltiť teplo z vnútorného priestoru chladničky, aby boli čerstvo vložené potraviny rýchlejšie zachladené. Návrat teploty na pôvodne zvolenú je kontrolovaný podľa množstva alebo času, aby bola zabezpečená úspora energie. Funkcia SuperFrost zabezpečí rýchle zachladenie novovložených potravín do mrazničky, aby sa zároveň zachovali ich nutričné hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k pôvodnej teplote je rovnako kontrolovaný podľa času alebo množstva.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. To si obľúbite hlavne pri večerných návštevách chladničky. LED osvetlenie je prakticky bezúdržbové, kompaktné a energeticky nenáročné. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 201 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr CBNef 5735

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami