Liebherr CNcwr 5203


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 227 l, Objem mrazničky: 103 l, Ročná spot. energie: 161 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom: Smart ready (predpripravené), Dvojokruhový No Frost, Šírka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm. Viac info


Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vínovo červená kombinovaná chladnička Liebherr CNcwr 5203 v energetické triede C je ideálnou voľbou pre domácnosti, ktoré hľadajú kvalitu a účinnosť. S objemom chladničky 227l a mrazničky 103l poskytuje dostatok priestoru pre uskladnenie potravín. Ročná spotreba energie 161 kWh a maximálna hlučnosť 35 dB sú ďalšie výhody tohto modelu. Má inteligentné ovládanie cez mobil - Smart ready (predpripravené) - potrebné dokúpiť SmartDeviceBox a dvojokruhový systém No Frost. Šírka chladničky je 59,7 cm a výška 185,5 cm.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť kombinovanej chladničky sa nachádza hore a disponuje 227 l kapacitou. Vnútro je vybavené 4 políčkami, z toho 3 sú výškovo nastaviteľné. Nechýba LED stropné osvetlenie, dverové poličky, a zásuvka Easy Fresh.

EasyFresh

V chladničke nájdete špeciálnu zásuvku EasyFresh, ktorá je ideálna pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Vo vnútri je ideálna vlhkosť vzduchu, takže potraviny vydržia oveľa dlhšie.

Ilustračný obrázok

Funkcia SuperCool

Funkcia SuperCool pomáha pohltiť teplo z vnútorného priestoru chladničky, aby boli čerstvo vložené potraviny rýchlejšie zachladené. Návrat teploty na pôvodne zvolenú je kontrolovaný podľa množstva alebo času, aby bola zabezpečená úspora energie.

Ilustračný obrázok

Mraziaca zóna

Mraznička sa nachádza v spodnej časti kombinovanej chladničky a poskytne úložný priestor s objemom 103 l. Disponuje 3 transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/ 24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 20 hodín.

Funkcia SuperFrost

Funkcia SuperFrost zabezpečí rýchle zmrazenie novovložených potravín do mrazničky, aby sa zároveň zachovali ich nutričné hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k pôvodnej teplote je rovnako kontrolovaný podľa času alebo množstva.

Ilustračný obrázok

NoFrost

Technológia NoFrost zabezpečí správne zamrazenie potravín, ktoré si tak zachovajú svoju chutnosť a správnu konzistenciu aj po opätovnom rozmrazení. Potraviny sa zmrazujú pomocou prúdu chladeného vzduchu. Tento proces automaticky odvádza teplo a vlhkosť, čo zaručuje maximálnu efektívnosť a dlhodobú trvanlivosť potravín.

DuoCooling

Nastavenie teploty je presné a navzájom nezávislé v chladiacej aj mraziacej časti kombinovanej chladničky. Vďaka technológii DuoCooling s dvoma nezávisle regulovateľnými okruhmi nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu medzi chladničkou a mrazničkou. Zabraňuje to vzájomnému prenosu pachov, nadmerným teplotným výkyvom v úložných priestoroch, vysúšaniu skladovaných potravín v chladničke a taktiež šetrí energiu.

Ilustračný obrázok

Ovládanie na diaľku

Zariadenia označené Smart ready (predpripravené) je možné rozšíriť prostredníctvom príslušenstva (potrebné dokúpiť SmartDeviceBox) a pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia.

LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Je prakticky bezúdržbové, kompaktné a energeticky nenáročné. Má dlhodobú životnosť a dokonalú schopnosť osvetliť celý interiér chladničky. Nevyžaruje teplo, čo tiež napomáha udržať potraviny v optimálnych podmienkach.

Ilustračný obrázok

Koncept podstavca

Vďaka našej technológii BluPerformance je to všestranný spotrebič: Ponúka extra veľký objem a chladiaci výkon – spotrebuje pritom ale pozoruhodne málo energie. Nepočujete takmer nič. Pretože spotrebič Liebherr je aj napriek svojmu výkonu extrémne tichý.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.7 cm
Výška 185.5 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr CNcwr 5203

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami