Liebherr FNc 7227


Skriňová mraznička, Energetická trieda C, Objem: 363 l, Ročná spot. energie: 178 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Mraziaci výkon: 19 kg/24h, Akumulačná doba: 19 h, NoFrost:, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 7, Šírka: 69,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hĺbka: 76 cm. Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 23,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Liebherr FNc 7227 v bielej farbe so zapusteným madlom ponúka celkový objem 363 litrov a má 7 zásuviek. Je vybavená technológiou NoFrost, LED osvetlením, funkciou SuperFrost a dotykovým displejom. Mraziaca kapacita je 19kg/24hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 19 h. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 37 dB.

NoFrost

Pre dlhodobú čerstvosť ponúka mraznička Liebherr chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

Dotykový displej

Vďaka dotykovému displeju je ovládanie chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.

Zapustené madlo

Mraznička má zvislo a ergonomicky umiestnené zapustené madlo, ktoré zabezpečí pohodlné a ľahké otváranie dvierok. Tento dizajn súčasne umožňuje dokonalú integráciu do kuchyne bez madiel.

Funkcia SuperFrost

Vďaka funkcii SuperFrost môžete rýchlo zvýšiť mraziaci výkon. Takto zostane teplota konštantná, keď vložíte nezmrazené potraviny. Funkcia SuperFrost je navyše energeticky úsporná. Pokiaľ funkciu manuálne nevypnete, deaktivuje sa automaticky po 65 hodinách.

Zámok displeja

Zámok displeja spoľahlivo zabráni tomu, aby došlo k neúmyselnej zmene nastavení na vašej mrazničke. Môžete ho tiež samozrejme jednoducho deaktivovať.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí je možné odobrať v niekoľkých krokoch a nové tesnenie znovu nasadíte rovnako ľahko. Aj táto súčasť chladničky je tak vždy bezchybná a hygienicky čistá.

FrostProtect

Mrazničku Liebherr môžete umiestniť kdekoľvek, aj do chladnejších priestorov ako pivnice alebo garáž. Všetky komponenty sú dimenzované pre teploty okolia až do -15 °C a zaručujú tak spoľahlivú prevádzku.

Úsporný režim

Keď aktivujete úsporný režim EnergySaver, štandardná teplota sa zvýši o dva stupne. Vaša chladnička Liebherr bude spotrebovávať menej energie. Vaše potraviny však zostanú optimálne čerstvé.

Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox

Ak chcete aby vaša chladnička bola súčasťou smart domácnosti stačí dokúpiť zariadenie SmartDeviceBox. Namontujete ho v niekoľkých krokoch a vaša mraznička bude môcť využívať ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie vďaka WiFi pripojeniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 363 L
Mraziaci výkon 19 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr FNc 7227

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami