Liebherr SFNbsd 529i


Skriňová mraznička, Energetická trieda D, Objem: 277 l, Ročná spot. energie: 198 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Mraziaci výkon: 18 kg/24h, Akumulačná doba: 16 h, NoFrost:, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 7, Šírka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hĺbka: 67,5 cm. Viac info


Cena 2 249,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 44,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca skriňová mraznička Liebherr SFNbsd 529i v tmavo-nerezovej farbe ponúka celkový 277 l objem. Za 24 hodín zmrazí 18 kg potravín a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín. Vo vnútri sa nachádza 7 zásuviek. Disponuje technológiou NoFrost, IceTower, LED osvetlením a displejom Touch & Swipe.

Liebherr SFNbsd 529i

Táto voľne stojaca sriňová mraznička Liebherr SFNbsd 529i vám poskytne dostatok priestoru pre uschovanie potravín. K dispozícií má 277 litrovú kapacitu, ktorá pozostáva zo 7 zásuviek. Mraziaca kapacita zmrazí 18 kg za 24 hodín. Poteší tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 35 dB

NoFrost

Pre bezpečnú dlhodobú čerstvosť ponúkajú zariadenia NoFrost od Liebherru chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

Integrovaný SmartDeviceBox

Váš Liebherr je v kuchyni – ale ak chcete, môže byť aj kedykoľvek na internete: Integrovaný SmartDeviceBox otvára dvere všetkým výhodám Smart Home. Jednoducho zastrčte do zásuvky, zapnite a pripojte svoj Liebherr k sieti cez WLAN.

Displej Touch & Swipe

Vďaka displeju Touch & Swipe budete svoju mrazničku obsluhovať intuitívne a veľmi ľahko. Funkcie, ako „SuperFrost“, jednoducho zvolíte kliknutím a prejdením prstom na farebnom displeji. Rovnako ľahko môžete regulovať teplotu. Čo keď displej práve neovládate? Potom vám bude ukazovať skutočnú teplotu.

IceTower

IceTower vďaka zásobe kociek ľadu s hmotnosťou až 8 kg zaistí, aby chladené nápoje na vašej párty nikdy nedošli. Lopatka na kocky ľadu a výsuvná doska na teleskopických koľajničkách vám umožní pohodlný prístup a naberanie kociek ľadu. Vďaka špeciálnej vkladacej miske môžete uložiť aj menšie množstvo ľadu a nižšie zmrazené potraviny. Zásuvka nachádzajúca sa vedľa ponúka úložný priestor pre hlboko zmrazené potraviny.

LED osvetlenie výrobníka ľadu IceMaker 

Osvetlenie IceMaker nasvieti vaše kocky ľadu a vy tak budete mať skvelý prehľad o stave zásob ľadu. LED osvetlenie sa automaticky aktivuje pri otvorení dverí

EasyOpen

Keď pri ukladaní nákupu do mrazničky zistíte, že ste na nejakú potravinu zabudli, musíte pri otváraní dverí vyvinúť veľkú silu. To sa vám u spotrebiča Liebherr nestane: Vďaka funkcii EasyOpen je možné dvere pohodlne a jednoducho otvoriť aj niekoľkokrát za sebou.

Maximálne úsporná 

Mraznička disponuje funkciou EnergySaver, kde pri jej aktivácií sa zvýši teplota o 2 stupňe. Vďaka tomu sa spotrebuje menej elektrickej energie ale uskladnené potraviny zostanú stále optimálne čerstvé. 

SuperFrost

Chcete čerstvé potraviny zmraziť tak, aby si zachovali vitamíny? Jednoducho aktivujte SuperFrost – a mraziaci oddiel zvýši svoj chladiaci výkon. Teplota tak zostane konštantná, aj keď do nej vložíte nezmrazené potraviny. SuperFrost zároveň šetrí energiu: Ak funkciu nevypnete ručne, deaktivuje sa automaticky po 65 hodinách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 277 L
Mraziaci výkon 18 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr SFNbsd 529i

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami