Liebherr WKb 1812

  • Doprava zadarmo

Počet políc: 3, Celkový čistý objem: 134 L, Kapacita fliaš: 66, Trieda energetickej účinnosti 2021: G, Elektronický informačný list


Cena 929,00 €

18,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Majte svoje obľúbené víno spoľahlivo uschované a vždy dobre vychladené napríklad aj v takejto vinotéke Liebherr WKb 1812. Svojim elegantným prevedením v čiernej farbe spolu s dvomi pozinkovanými poličkami dokonale vynikne v každej miestnosti. Disponuje dynamickým spôsobom chladenia, úžitkovým objemom 134 litrov. Vybavená je aj transportnými kolieskami v zadnej časti. Nechýba detská poistka. Vo vinotéke Liebherr WKb 1812 môžete uložiť maximálne 66 fliaš vína. Hlučnosť dosahuje 38 dB.

Skladovanie vína

Vinotéka Liebherr WKb 1812 je vybavená funkciami pre optimálne uskladnenie vína. Disponuje digitálnym ukazovateľom teploty MagicEye. Uhlíkový filter zbaví prúdiaci čerstvý vzduch všetkých pachov a čiastočiek prachu, takže kvalita vzduchu vo vinotéke je optimálna pre uskladnenie vína. Teplotu vnútorného priestoru vinotéky môžete nastaviť v rozsahu od  + 5 °C do 20 °C.

Elegantný vzhľad

Dvojzónová vinotéka ponúka praktické skladovnie vína v optimálnych podmienkach s dvoma nezávisle nastaviteľnými teplotami v hornej a dolnej časti. Svojou kapacitou je vhodná pre domácu vínnu pivničku. Má elegantné čierne prevedenie s presklenými dverami a vnútorným osvetlením. Ovládanie je umiestnené navrchu. S celkovým objemom 134 l v nej môžete uskladniť až 66 fliaš. Hlučnosť spotrebiča dosahuje 38 dB. Jeho ročná spotreba energie je 146 kWh. Vo výbave nechýba:

  • rukoväť
  • 2 police
  • osvetlenie
  • MagicEye
  • uhlíkový filter
  • detská poistka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 3
Celkový čistý objem 134 L
Kapacita fliaš 66
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr WKb 1812

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené