Loewe Klang S1 svetlosivé


Internetové rádio, Smart, Farba sivá, Celkový výkon: 80 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, DAB, Ethernet/LAN pripojenie, Hodiny, Budík. Viac info

Farba


Cena 509,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,20 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné internetové rádio Loewe klang s1 vo svetlosivej farbe s výkonom 80 W poskytuje rozmanitosť digitálnej hudby vďaka internetovým rádiám, DAB+ tuneru a Bluetooth pripojeniu.

Jedinečný zvukový zážitok

Toto internetové rádio zapôsobí pri počúvaní rádia a streamovaní hudby – vďaka tuneru DAB+ a celkovému výkonu 80 W.

  • Plná rozmanitosť digitálnej hudby vďaka streamovaniu cez internet.

  • Zmyselný zážitok z počúvania DAB+ a výkonný 80 wattový zvuk.

  • Štýlový doplnok do obývačky.

  • Pohodlné ovládanie – pomocou 3,2“ displeja alebo aplikácie.

Plná rozmanitosť digitálnej hudby

Od rozprávky pred spaním, cez relaxačnú hudbu po práci až po miestne správy – rozmanitosť zvuku je takmer neobmedzená. Samotné internetové rádio a DAB/DAB+ tuner vám ponúkajú 25 000 rozhlasových staníc z celého sveta. Každá sa dá naprogramovať individuálne a pamäť staníc sa postará o to, že k svojim obľúbeným staniciam budete mať prístup okamžite. Streamujte hudbu z Amazon Music, Spotify, Deezer, alebo si prehrajte zoznamy skladieb zo svojho smartfónu cez Bluetooth pripojenie. 

Zmyselný zážitok z počúvania

DAB+ tuner, dopredu smerujúce vysokokvalitné stereo reproduktory a celkový hudobný výkon 80 W – internetové rádio Loewe klang s1 vás obklopí objemným hudobným a zvukovým zážitkom.

Štýlový doplnok do obývačky

Elegantný, ušľachtilý, minimalistický a výnimočne tvarovaný – kompaktný dizajn tohto zariadenia zapadne aj do luxusnej domácnosti. Vysokokvalitné brúsené celohliníkové puzdro s používateľsky prívetivými tlačidlami, osvetleným otočným ovládačom a tenkou siluetou vytvára výrazné vizuálne akcenty. Rádio je navyše mimoriadne priestorovo úsporné vďaka svojmu ultra kompaktnému formátu. 

Pohodlné ovládanie odkiaľkoľvek

Vyhľadávajte hudbu, vyberajte obľúbené stanice a upravujte hlasitosť – to všetko sa dá pohodlne robiť pomocou dotykového ovládania a jasného 3,2'' veľkého a dobre čitateľného displeja. Alebo by ste radšej svoje rádio pohodlne ovládali z pohovky alebo kresla? Aplikácia Loewe radio umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie potiahnutím prsta. Poprípade zariadenie môžete ovládať pomocou dodávaného diaľkového ovládača. 

Obsah balenia

  • Loewe klang s1

  • Diaľkový ovládač

  • Anténa

  • Napájací kábel

  • Komplexný návod na obsluhu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Podporované pásma DAB, DAB+, FM
Celkový výkon 80 W
DAB Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Loewe Klang S1 svetlosivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami