Loewe Klang S3 svetlosivé


Internetové rádio, Smart, Farba sivá, Celkový výkon: 120 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, DAB, Ethernet/LAN pripojenie, Hodiny, Budík. Viac info

Farba


Cena 739,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,80 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné internetové rádio Loewe klang s3 vo svetlosivej farbe s CD prehrávačom a výkonom 120 W poskytuje rozmanitosť digitálnej hudby vďaka internetovým rádiám, DAB+ tuneru a Bluetooth pripojeniu.

Elegantná zvuková klasika

Toto internetové rádio a streamingový systém vrátane CD prehrávača zapôsobí vďaka DAB+ tuneru a celkovému hudobnému výkonu 120 W, ktoré poskytnú plnú rozmanitosť hudby a skvelú kvalitu zvuku. 

  • Plná rozmanitosť digitálnej hudby vďaka streamovaniu cez internet.

  • Zmyselný zážitok z počúvania DAB+ a výkonný 120 wattový zvuk.

  • Štýlový doplnok do obývačky.

  • Pohodlné ovládanie – pomocou 3,2“ displeja alebo aplikácie.

  • Integrovaná CD mechanika.

Plná rozmanitosť digitálnej hudby

Od rozprávky pred spaním, cez relaxačnú hudbu po práci až po miestne správy – rozmanitosť zvuku je takmer neobmedzená. Samotné internetové rádio a DAB/DAB+ tuner vám ponúkajú 25 000 rozhlasových staníc z celého sveta. Každá sa dá naprogramovať individuálne a pamäť staníc sa postará o to, že k svojim obľúbeným staniciam budete mať prístup okamžite. Streamujte hudbu z Amazon Music, Spotify, Deezer, alebo si prehrajte zoznamy skladieb zo svojho smartfónu cez Bluetooth pripojenie. 

Zmyselný zážitok z počúvania

DAB+ tuner, dopredu smerujúce vysokokvalitné stereo reproduktory a celkový hudobný výkon 120 W – internetové rádio Loewe klang s3 vás obklopí objemným hudobným a zvukovým zážitkom.

Štýlový doplnok do obývačky

Elegantný, ušľachtilý, minimalistický a výnimočne tvarovaný – kompaktný dizajn tohto zariadenia zapadne aj do luxusnej domácnosti. Vysokokvalitné brúsené celohliníkové puzdro s používateľsky prívetivými tlačidlami, osvetleným otočným ovládačom a tenkou siluetou vytvára výrazné vizuálne akcenty. Rádio je navyše mimoriadne priestorovo úsporné vďaka svojmu ultra kompaktnému formátu. 

Pohodlné ovládanie odkiaľkoľvek

Vyhľadávajte hudbu, vyberajte obľúbené stanice a upravujte hlasitosť – to všetko sa dá pohodlne robiť pomocou dotykového ovládania a jasného 3,2'' veľkého a dobre čitateľného displeja. Alebo by ste radšej svoje rádio pohodlne ovládali z pohovky alebo kresla? Aplikácia Loewe radio umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie potiahnutím prsta. Poprípade zariadenie môžete ovládať pomocou dodávaného diaľkového ovládača. 

Integrovaná CD mechanika

Rozšírte rozmanitosť hudby a tešte sa na čistý pôžitok z počúvania vašich CD diskov vo skvelej hi-fi kvalite. Tenká integrovaná CD mechanika podporuje všetky bežné formáty, ako sú štandardné CD, CD-R a CD-RW. 

Obsah balenia

  • Loewe klang s3

  • Diaľkový ovládač

  • Anténa

  • Napájací kábel

  • Komplexný návod na obsluhu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Podporované pásma DAB, DAB+, FM
Celkový výkon 120 W
DAB Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Loewe Klang S3 svetlosivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami