Logitech G Heavy Equipment Bundle Farming Simulator

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Pre zariadenia: PC, Pre operačný systém: Windows,


Cena 229,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herný set Logitech G Heavy Equipment Bundle Farming Simulator obsahuje multifunkčný volant s 900° otáčaním, 2 analógovými páčkami, 8 tlačidlami a 2 ergonomickými tlačidlami podobnými spúštiam, špeciálne pedále pre pohyb dopredu a dozadu aj bočný panel s viac ako 25 programovateľnými tlačidlami, prepínačom režimov a páčkou. Sada podporuje inštaláciu Plug & Play. Je kompatibilná s operačnými systémami Windows 7/8.1/10. K počítaču ju pripojíte 2 metrovým káblom s USB konektorom.

Multifunkčný volant

Multifunkčný volant s až 900° otáčaním vám umožní realistické ovládanie. Na volante sú umiestnené dve analógové páčky, 8 tlačidiel aj dve ergonomické tlačidlá podobné spúštiam. Funkcie tlačidiel si môžete nastaviť priamo v hre.

Špeciálne pedále

Simuláciu pohybu vpred a vzad si vychutnáte vďaka plynovému a brzdovému pedálu. Ich sklon je nastavený na 20°, takže získate maximálnu kontrolu.  

Jednoduché ovládanie rôznych strojov

Bočný panel disponuje viac ako 25 programovateľnými tlačidlami. Tiež je vybavený páčkou a prepínačom režimov. Na paneli môžete nastaviť tempomat alebo zapnúť funkciu autopilota, aby ste sa mohli sústrediť na ďalšie úlohy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia PC
Pre operačný systém Windows

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G Heavy Equipment Bundle Farming Simulator

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené