Logitech G POWERPLAY čierna

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Typ podložky: textilná,


Cena 119,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herná podložka Logitech G POWERPLAY je kvalitným technologickým doplnkom určeným pre náročných hráčov. Disponuje bezdrôtovým nabíjaním pomocou modulu POWERCORE, ktorý nielen že zjednoduší hranie, ale zároveň posúva hranice využitia na vyššiu úroveň. Technológia LIGHTSPEED je rýchlejšia než u väčšiny herných myší s drôtovým pripojením. S odozvou 1m zabezpečí rýchle pohyby. Logo podložky sa rozsvieti vďaka podsvieteniu LIGHTSYNC RGB. Reaguje na akcie v hrách, ponúka až 16,8 miliónov farieb a dizajnovo ju môžete zosynchronizovať s efektmi kompatibilných herných zariadení Logitech G. Podložka ponúka látkový a tvrdý povrch. Napájanie zaistí 1,8m kábel s portom USB.

Bezdrôtové nabíjanie

Herná podložka Logitech G POWERPLAY prichádza s revolúciou pre herný svet. Spracovanie a technológie, ktoré prináša, prekonávajú prekážky hrania hier s bezdrôtovými zariadeniami. Pri bezdrôtových myšiach dochádzalo k ich vybíjaniu počas hrania hier, čo nebolo veľmi vyhovujúce. Preto je v hernej podložke integrovaný systém bezdrôtového nabíjania POWERPLAY. S ním môžete bez problémov hrať aj nabíjať vašu myš súčasne. Kvalita spracovania je naozaj na vysokej úrovni. Materiály podložky majú látkový alebo tvrdený povrch. Je len na vás, ktorý si zvolíte pre danú akciu. 

Modul pre kompatibilné zariadenia

POWERPLAY predstavuje energetické pole na povrchu podložky. Všetko sa prenáša pomocou magnetického modulu POWERCORE. Ten sa prichytí ku kompatibilným bezdrôtovým myšiam zo spodnej časti. Myš jednoducho položíte na modul a môžete začať hrať.

Jednotné napájanie

Bezdrôtový nabíjací systém POWERPLAY taktiež disponuje prijímačom LIGHTSPEED. Ich výhodou je jednotné napájanie, takže nebudete potrebovať iný spôsob ich napájania. Blízka prítomnosť LIGHTSPEED pri hernej myši zabezpečí rýchle a spoľahlivé reakcie s 1ms odozvou. Podložka sa k PC a notebooku pripája pomocou 1,8m kábla s USB konektorom

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ podložky textilná

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G POWERPLAY čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené