Logitech G Pro Wireless

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 149,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herná myš Logitech G Pro Wireless (910-005272) je určená pre profesionálnych hráčov. Má jednoduchý tvar a pevnú konštrukciu. Senzor HERO 16K disponuje vysokou presnosťou. Jeho rozlíšenie si môžete nastaviť od 100 do 16000 dpi. Čierna myš ponúka 6 programovateľných tlačidiel a klasické koliesko. Hlavné tlačidlá vydržia 50 miliónov stlačení. Je vybavená LIGHTSYNC RGB podsvietením, ktoré dokáže zobraziť 16,8 milióna farieb. Prispôsobíte ju pomocou Logitech Gaming Software. Vaše nastavenia môžete uložiť do pamäte v myši. USB prijímač zasunutý v porte počítača komunikuje s myšou pomocou bezdrôtovej technológie LIGHTSPEED. Napájanie zabezpečuje Li-Po batéria. Tú si nabijete cez 1.8 m USB kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Vlastnosti

Kvalitná herná myš Logitech G Pro Wireless (910-005272) je určená pre profesionálnych hráčov. Počas 2 rokov na jej vývoji spolupracovala spoločnosť Logitech s viac ako 50 hráčmi, aby sa podarilo vytvoriť dokonalý tvar, váhu a pocit v kombinácií s bezdrôtovou technológiou LIGHTSPEED a HERO 16K snímačom. Výsledkom je myš s neuveriteľným výkonom a presnosťou, ktorá vám dáva potrebné nástroje na výhru. Vyhotovenie endoskeletu ponúka hmotnosť 80 g. Tenký vonkajší čierny plášť s hrúbkou 1 mm využíva rebríkový dizajn pre turnajovú pevnosť a štrukturálnu oporu. Moderná Li-Po batéria dokáže myš napájať aj celý týždeň. Nabíja sa cez 1.8 m USB kábel.

Presný senzor a bezdrôtové pripojenie

E-sports hráči stále hľadajú vyššiu rýchlosť aj presnosť. Preto spoločnosť Logitech vynašla herný senzor HERO 16K. Ten je prispôsobený na snímanie rýchlych pohybov myši. Citlivosť výkonného snímača si môžete plynule nastaviť od 100 do 16000 dpi. HERO 16K spotrebuje pri práci 10x menej energie ako jeho predchodcovia. Inovatívna bezdrôtová technológia LIGHTSPEED prekonáva obmedzenia latencie, pripojiteľnosti aj napájania a poskytuje stabilné pripojenie s frekvenciou odozvy 1 ms. 

Nastaviteľné tlačidlá a podsvietenie

Myš Logitech G Pro Wireless (910-005272) disponuje odnímateľnými ľavými aj pravými bočnými tlačidlami. Hráči si tak môžu vybrať koľko tlačidiel potrebujú, alebo s ktorou rukou chcú hrať. Tlačidlo DPI sa nachádza na spodnej strane myši. Logitech G Pro Wireless (910-005272) má z výroby prednastavené funkcie tlačidiel. Nastavenie 6 tlačidiel môžete zmeniť podľa vašich potrieb pomocou softvéru Logitech Gaming Software (LGS). Myš ponúka 16,8 miliónov farieb podsvietenia. To je ideálne, ak chcete podsvietenie zladiť s farbami vášho tímu alebo upraviť vzhľad zostavy. Technológia LIGHTSYNC tiež podporuje hrami riadené efekty podsvietenia, vizualizovanie zvuku, snímanie farieb na obrazovke a ďalšie. Aj to si môžete nastaviť v LGS a uložiť do pamäte myši.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 63,5 mm
Výška: 125 mm
Hmotnosť: 80 g
Hĺbka: 40 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno

Ostatné

Kód produktu: 910-005272

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore