Logitech G915 Lightspeed GL Clicky US


Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: MAC OS X 10.11, Windows 8, Windows 7, Typ použitia: herné, Prevedenie: Bezdrôtové, Programovateľné klávesy: Áno


Cena 219,00 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed US v čiernej farbe disponuje nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL Clicky s výraznym zvukom kliknutia a hmatovou spätnou väzbou. Je vybavená multimediálnymi tlačidlami, 5 špeciálnymi klávesmi G-Keys, kolieskom regulácie hlasitosti, nastaviteľným inteligentným LIGHTSYNC RGB podsvietením a integrovanou pamäťou pre profily. Klávesnica sa bezdrôtovo pripojí k zariadeniam prostredníctvom USB prijímača s technológiou LIGHTSPEED alebo pomocou technológie Bluetooth, pričom je napájaná integrovanou batériou s výdržou až 30 hodín (pri 100% jase podsvietenia).

Tenká, ľahká, odolná

Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed sa pýši elegantným prevedením s vrchným krytom z hliníkovej zliatiny 5052, ktorý je doplnený základňou vystuženou oceľou. Vďaka tomu je ultratenká a ľahká, a zároveň odolná a pevná.

Mechanické spínače GL Tactile

Klávesy zariadenia disponujú nízkoprofilovými mechanickými spínači GL Clicky, ktoré sa vyznačujú výraznym zvukom kliknutia a hmatovou spätnou väzbou.

Technológia LIGHTSYNC RGB

Súčasťou výbavy klávesnice Logitech G915 je inteligentná technológia LIGHTSYNC RGB, pomocou ktorej si prispôsobíte podsvietenie jednotlivých klávesov zo spektra 16,8 miliónov farieb. Tiež vám umožní vytvárať vlastné animácie alebo vyberať z už predvolených efektov, či zjednotiť motív skrz celú radu periférií s touto technológiou.

Dokonalé ovládanie

Profesionálna klávesnica Logitech G915 Lightspeed ponúkne  dokonalé ovládanie a kontrolu. Je vybavená 5 špeciálnymi klávesmi G-key, pre ktoré si priradíte herné alebo aplikačné skratky. Nechýbajú ani multimediálne tlačidlá slúžiace na rýchle ovládanie hudby a videa. Samozrejmosťou je integrovaná pamäť pre profily, medzi ktorými budete ľahko  prepínať pomocou funkčných klávesov M1 – M3.

Vysoká výdrž batérie

Bezdrôtová klávesnica má integrovanú batériu s ohromnou výdržou, ktorá zaručí na jedno nabitie hodiny neprerušovaného hrania. Zariadenie sa nabíja pomocou micro USB kábla, pričom je možné hrať aj v priebehu nabíjania.

Možnosti pripojenia

Na bezdrôtové pripojenie klávesnice k zariadeniam je k dispozícii technológia Bluetooth a  USB prijímač s technológiou LIGHTSPEED, ktorá je zárukou stabilného pripojenia a 1 ms odozvy. Klávesnicu je tak možné pripojiť k viacerým zariadeniam, medzi ktorými je budete prepínať stlačením príslušných tlačidiel na klávesnice.

Obsah balenia: klávesnica, USB prijímač LIGHTSPEED, zariadenie USB extender, micro USB kábel, užívateľská dokumentácia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS MAC OS X 10.11, Windows 8, Windows 7
Typ použitia herné
Prevedenie Bezdrôtové
Programovateľné klávesy Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G915 Lightspeed GL Clicky US

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené