Logitech G915 Lightspeed GL Linear US

Cena:
249,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed US v čiernej farbe disponuje nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL Linear s jemným chodom vhodným pre dvojité stlačenie alebo rýchle stlačenie klávesov za sebou. Je vybavená multimediálnymi tlačidlami, 5 špeciálnymi klávesmi G-Keys, kolieskom regulácie hlasitosti, nastaviteľným inteligentným LIGHTSYNC RGB podsvietením a integrovanou pamäťou pre profily. Klávesnica sa bezdrôtovo pripojí k zariadeniam prostredníctvom USB prijímača s technológiou LIGHTSPEED alebo pomocou technológie Bluetooth, pričom je napájaná integrovanou batériou s výdržou až 30 hodín (pri 100% jase podsvietenia).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Tenká, ľahká, odolná

Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed sa pýši elegantným prevedením s vrchným krytom z hliníkovej zliatiny 5052, ktorý je doplnený základňou vystuženou oceľou. Vďaka tomu je ultratenká a ľahká, a zároveň odolná a pevná.

 

Mechanické spínače GL Linear

Klávesy zariadenia disponujú nízkoprofilovými mechanickými spínači GL Linear, ktoré sa vyznačujú jemným chodom vhodným pre dvojité stlačenie alebo rýchle stlačenie klávesov za sebou, vďaka čomu je ideálna pre hranie hier typu MMO a akčných hier.

Technológia LIGHTSYNC RGB

Súčasťou výbavy klávesnice Logitech G915 je inteligentná technológia LIGHTSYNC RGB, pomocou ktorej si prispôsobíte podsvietenie jednotlivých klávesov zo spektra 16,8 miliónov farieb. Tiež vám umožní vytvárať vlastné animácie alebo vyberať z už predvolených efektov, či zjednotiť motív skrz celú radu periférií s touto technológiou.

Dokonalé ovládanie

Profesionálna klávesnica Logitech G915 Lightspeed ponúkne  dokonalé ovládanie a kontrolu. Je vybavená 5 špeciálnymi klávesmi G-key, pre ktoré si priradíte herné alebo aplikačné skratky. Nechýbajú ani multimediálne tlačidlá slúžiace na rýchle ovládanie hudby a videa. Samozrejmosťou je integrovaná pamäť pre profily, medzi ktorými budete ľahko  prepínať pomocou funkčných klávesov M1 – M3.

Vysoká výdrž batérie

Bezdrôtová klávesnica má integrovanú batériu s ohromnou výdržou, ktorá zaručí na jedno nabitie hodiny neprerušovaného hrania. Zariadenie sa nabíja pomocou micro USB kábla, pričom je možné hrať aj v priebehu nabíjania.

Možnosti pripojenia

Na bezdrôtové pripojenie klávesnice k zariadeniam je k dispozícii technológia Bluetooth a  USB prijímač s technológiou LIGHTSPEED, ktorá je zárukou stabilného pripojenia a 1 ms odozvy. Klávesnicu je tak možné pripojiť k viacerým zariadeniam, medzi ktorými je budete prepínať stlačením príslušných tlačidiel na klávesnice.

Obsah balenia: klávesnica, USB prijímač LIGHTSPEED, zariadenie USB extender, micro USB kábel, užívateľská dokumentácia

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows 7
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 475 mm
Výška: 22 mm
Hmotnosť: 1025 g
Hĺbka: 150 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 7

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: 920-008962

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore