Logitech M330 (modrá)

Cena:
32,90 €

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,66 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

LOGITECH M330 je bezdrôtovou myšou, ktorej používanie nebude rušiť vaše okolie. Myš výrazne redukuje zvuk pri kliknutí. S odolnou spodnou plochou z vysokokvalitného materiálu bude umožnený tichý posun po povrchu stola. Vďaka energeticky účinnej konštrukcii sa dosiahla minimalizácia častej výmeny batérie. Disponuje nanopríjímačom s maximálnym bezdrôtovým dosahom až 10 metrov. Rozlíšenie senzora: 1000 dpi. Súčasťou balenia je 1 batéria typu AA. Modré prevedenie.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 18 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtová USB myš Logitech Wireless Mouse M705 disponuje ergonomickým prevedením, ktoré sa postará o to, aby vaše ruky boli v prirodzenej polohe. Obsahuje laserový snímač s rozlíšením 1000 dpi, ktorý zabezpečuje citlivé a presné pohyby kurzora aj na lesklých povrchoch. Nenápadný prijímač jednoducho zasuniete do USB portu zariadenia. Myš môžete používať pohodlne až do 10 metrov. K tomuto prijímaču je taktiež možné pripojiť viacero kompatibilných klávesníc či myší. K funkčnosti potrebuje dvojicu AA batérií, ktoré dokážu vydržať približne 3 roky. Funkcia super rýchleho skrolovania vám pomôže pri pohybe v dlhých dokumentoch a webových stránok.

Základné parametre

 • Rozhranie: RF Wireless
 • Typ použitia: Klasická
 • Prevedenie: Bezdrôtové

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vychutnajte si zvuk ticha

Splňte všetky úlohy, bez toho aby vám čokoľvek uniklo a bez toho, aby ste rušili svoje okolie. Myš Logitech Silent Mice disponuje rovnakou odozvou pri kliknutí bez zvuku kliknutia - viac ako 90% redukcia hluku oproti modelu Logitech M170. Odolná, vysoko výkonná kĺzna plocha umožňuje tichý posuv po stole. Plynulé rolovacie koliesko prispieva k tichému ovládaniu. Myši Silent Mice potláčajú nadmerný hluk, a tým chránia zdravie a zvyšujú produktivitu všetkých osôb. Toto bolo vaše posledné protivné kliknutie. Vaša rodina a priatelia vám poďakujú.

 

Vyššia výkonnosť, menej rozptyľovania

Hlboké vzdychy, zlé pohľady. Odteraz prestanete rušiť ostatných a zameriate sa len na svoju prácu. Kúpte si myš Silent Mouse spoločnosti Logitech a prispejte svojou mierou k tichšiemu prostrediu. Práca bez nadbytočného hluku zvyšuje koncentráciu, produktivitu a učenia. Konečne ticho - presne toto chcú všetci počuť.

Myš, ktora znie inak

Myši Silent Mice znižujú hluk vznikajúci pri kliknutí o viac ako 90%. Navyše disponujú vysoko výkonnou kĺznou plochou pre tichý posuv po povrchu stola a plynulým rolovacím kolieskom pre nepočuteľné prechádzanie stránky po stránke. Myši Logitech Silent Mice sú navyše jediné myši na svete, ktoré dostali certifikát Quiet Mark - o tom však ticho nebudeme.

Stvorená pre pravú ruku

Myš je vybavená profilovanými úchytkami vyrobenými z mäkkej gumy pre dokonalé pohodlie.

 

Vysoká životnosť batérie

Dosiahnite dlhších intervalov medzi výmenami batérie vďaka energeticky efektívne konštrukcii. Myš M330 SILENT PLUS sa automaticky prepne do režimu spánku, keď ju nepoužívate.

 

Nenáročné, spoľahlivé, silné

Vychutnajte si bezdrôtové pripojenie s dosahom až do 10 m vďaka nenáročnému nanoprijímaču. Myš M330 SILENT PLUS disponuje pokročilým optickým snímaním Logitech® pre ultra presné pohyby na prakticky ľubovoľnom povrchu. Nie je potrebný žiadny softvér - žiadne ťažkosti. Kompatibilný s počítačmi so systémami Windows®, Mac, Chrome OS ™ alebo Linux®.

 

Obsah balenia

 • Myš

 • Nanoprijímač

 • 1 batéria vo veľkosti AA (súčasťou balenia)

 • Uživateľská dokumentácia

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 1000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Vstupné zariadenie

Typ tlačidiel: Pressed buttons
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 1000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 91,9 g

Batérie

Typ batérie: AA
Výdrž batérie: 17 hod.

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Ostatné

Kód produktu: 910-004910

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore