Logitech MX Anywhere 3 ružová

Cena:
73,90 €

Pôvodná cena 119,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,48 €

POPIS PRODUKTU

Kompaktná bezdrôtová myš Logitech MX Anywhere 3 v modernom dizajne ružovej farby s nízkoprofilovým prevedením umožní pohodlnú prácu kdekoľvek. Je vybavená oceľovým rolovacím kolieskom MagSpeed a optickým senzorom Darkfield s nastaviteľným rozlíšením až 4000DPI, ktorý umožní presné snímania prakticky na akomkoľvek povrchu, vrátane skla. Nechýba možnosť prispôsobenia pre jednotlivé aplikácie a technológia Flow pre plynulý presun medzi obrazovkami. Konektivitu zaistí USB prijímač a technológia Bluetooth, vďaka čomu je možné myš pripojiť až k trom zariadeniam a plynule medzi nimi prepínať stlačením tlačídla. Myš je napájaná nabíjateľnou batériou Li-Po (500 mAh).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 38 %
Popis produktu

Inovované rolovacie koliesko

Bezdrôtová myš Logitech MX Anywhere 3 disponuje rolovacím kolieskom vyrobeným z odolnej ocele, ktorá mu dodáva prvotriednu hmatovú odozvu a dynamickú zotrvačnosť. Vďaka funkcii elektromagnetického posuvu MagSpeed je skrolovanie rýchle, extrémne presné a navyše tiché.

Presné snímanie i na skle

Senzor Darkfield s nastaviteľným rozlíšením až 4000DPI je zárukou precíznej presnosti snímania prakticky na akomkoľvek povrchu, sklo nevynímajúc. Výsledkom je pohodlná práca kdekoľvek.

Vysoká výdrž a rýchle nabíjanie

Zariadenie je napájané integrovanou batériou s vysokou výdržou až 70 dní na jedno plné nabitie, čo z neho robí ideálneho spoločníka pre prácu. Na nabíjanie batérie poslúži USB-C kábel v balení, pričom za 1 minútu nabíjania získate až 3 hodiny používania.

Moderný dizajn

MX Anywhere 3 sa vyznačuje moderným kompaktným dizajnom v elegantnom farebnom prevedení. Vzhľad dopĺňa oceľové koliesko a praktické silikónové bočné úchyty pre dokonalú hmatovú odozvu.

Jednoduché prispôsobenie

Výhodou myši Logitech MX Anywhere 3 je možnosť prispôsobenia pre jednotlivé aplikácie, ktoré používate. Vďaka preddefinovaným profilom budete môcť pracovať v rôznych aplikáciách ako napríklad v Adobe Photoshop, Google Chrome či Microsoft Word.

Pre prácu až s 3 zariadeniami naraz

Ak patríte medzi užívateľov s vysokými požiadavkami, Logitech MX Anywhere 3 predstavuje tú správnu voľbu. Práca s ňou bude nielen pohodlnejšia, ale aj presnejšia a efektívnejšia. Logitech Flow softvér umožňuje ovládať tri počítače súčasne a kopírovanie či vkladanie obsahu medzi nimi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 34,4 mm
Výška: 100,5 mm
Hmotnosť: 99 g
Hĺbka: 65 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Vstupné zariadenie

Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 910-005990

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore