Logitech MX Keys

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 116,00 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová klávesnica Logitech MX Keys s US layoutom sa vyznačuje tenkým prevedením v čiernej farbe. Disponuje nízkoprofilovými klávesmi Perfect Stroke s tichým chodom a rýchlou odozvou, bielym podsvietením s automatickým nastavením jasu, indikátormi klávesu Caps lock a batérie a tiež klávesmi Easy-switch pre pripojenie až k 3 zariadeniam a prepínanie medzi nimi. K zariadeniam sa klávesnica bezdrôtovo pripojí pomocou pribaleného USB prijímača alebo technológie Bluetooth, pričom je napájaná integrovanou batériou s výdržou až 5 mesiacov (pri vypnutom podsvietení), na nabíjanie ktorej poslúži USB-C kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %
Popis produktu

Klávesy Perfect Stroke

Klávesnica Logitech MX Keys je vybavená patentovanými klávesmi Perfect Stroke s matným poťahom, ktoré sú zárukou plynulého písania. Boli navrhnuté tak, aby ich guľatý profil odpovedal tvaru končekov vašich prstov a umožnil prirodzené a presné stlačenie, pričom ich zaoblené hrany poskytli prstom skvelú spätnú väzbu pre intuitívne ovládanie.

LED podsvietenie

Pre efektívnu prácu aj počas zhoršených svetelných podmienkach či tme bola klávesnica vybavená nastaviteľným LED podsvietením v bielej farbe. Vďaka snímačom klávesnica deteguje prítomnosť vašich rúk a v okamihu priblíženia prstov automaticky zapne podsvietenie. Po odchode od pracovného stola alebo počas nepoužívania sa podsvietenie samo vypne, a tak ušetrí energiu batérie.

Rozšírená výkonnosť

Technológia Logitech Flow vám umožní písať a ovládať naraz viac zariadení s OS Windows, Mac, Linux, iOS a Android. Stačí klávesnicu spárovať až s 3 zariadeniami a prepínať medzi nimi jednoduchým stlačením tlačidla Easy-Switch.

Vysoká výdrž

Klávesnice MX Keys sa môže popýšiť vysokou výdržou batérie až 10 dní, alebo až 5 mesiacov s vypnutým podsvietením. Pre jednoduché a rýchle nabíjanie sa v balení nachádza kábel USB-C.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows, Android, iOS, Linux
Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Ergonomické prevedenie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 430,2 mm
Výška: 20,5 mm
Hmotnosť: 810 g
Hĺbka: 131,6 mm

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 240 hod.

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows, Android, iOS, Linux

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 920-009415

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore