L'OR Arabica Catuai kapsulový nápoj 10ks/Nespresso®

Cena:
3,89 €

Späť na NAY Extra kartu 0,08 €

POPIS PRODUKTU

S kapsulami L'OR Arabica Catuai si môžete vychutnávať sviežu, sladkú a pikantnú chuť postupne prechádzajúcu v intenzívnejšiu dochuť praženej kávy, s ťažšími bylinnými tónmi. Catuai je vzácna odroda kávových zŕn Arabica, rastúcich vnútri žltej kávovej čerešne, ktoré vynikajú svojou sladkosťou. Káva bola pestovaná poľnohospodármi certifikovanými podľa UTZ. Balenie obsahuje 10 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®.

Zobraziť celý popis

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Popis produktu

 

L'OR Arabica Catuai

  • 10 ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS.)
  • chuť: pikantná/sladká/bohatá

História

Značka L'Or vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L´OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L´OR

Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Nespresso

Ďalšie vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 3,3 cm
Hmotnosť: 52 g
Výška: 15,5 cm
Hĺbka: 7,9 cm

Ďalšie parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Nespresso

Ostatné

Kód produktu: 4060797

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore