L´OR Espresso Colombia 20ks/Nespresso®


Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso, Hmotnosť: 104 g. 0,33 €/nápoj. Viac info


Cena 6,59 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,13 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Úrodné svahy vidieckej krajiny nachádzajúce sa v Kolumbii a legenda o El Dorado boli inšpiráciou pre vznik kávy L´OR Colombia. Jedná sa o chuťovo plné espresso s komplexnou a výraznou chuťou, ktorá pretrváva. Poďte objaviť veľkolepú kultúru, ktorá dala vzniknúť novým objavom, expedíciám a tým najlepším zrnám Arabiky, ktoré môžete nájsť. Balenie: 104g, 20 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS.

L´OR Colombia kapsulová káva

  • 10ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )

História

Značka L'Or vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L´OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L´OR

Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Nespresso
Počet nápojov v balení 20

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia L´OR Espresso Colombia 20ks/Nespresso®

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Róbert Drago

10. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • vyborná chuť