L´OR Espresso India Karnataka 10 (10ks/Nespresso®)

Cena:
3,59 €

Späť na NAY Extra kartu 0,07 €

POPIS PRODUKTU

Žiarivé farby a vizuálna krajina Karnataka sa odrážajú v Indii. Silná a jemná zmes pikantných a ovocných tónov je obsiahnutá v kapsulovom nápoji L´OR India. Intenzita chuti 10/12. Hliníkové kapsule uchovávajú arómu a kvalitu pražených kávových zŕn. Kompatibilné s kávovarmi Nespresso®. Balenie obsahuje 10 kusov kapsúl. Varianta: Espresso 40 ml.

Zobraziť celý popis

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Popis produktu

 

L´OR India kapsulová káva

  • 10 ks hliníkových kapsúl
  • Kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )
  • Intenzita: 10/12

História

Značka L'OR vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L'OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L'OR

Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Nespresso

Ďalšie vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 7,9 cm
Hmotnosť: 52 g
Výška: 15,5 cm
Hĺbka: 3,3 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Mletá káva v kapsuli

Ďalšie parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Nespresso

Ostatné

Kód produktu: 4029746

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore