Lord F2

  • Doprava zadarmo

Výška: 185 cm, Celkový čistý objem: 274 L, Mraziaci výkon: 24 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 749,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Lord F2. Ponúka objem 274 l, mraziaci priestor má nastaviteľnú teplotu v rozmedzí od -16 °C do -26 °C. Tá sa zobrazuje na vonkajšom LED ukazovateli. K dispozícii má funkciu supermrazenia. Systém NoFrost zabezpečí automatické odmrazovanie. Akustický alarm dverí upozorní na prípadné nedovreté dvere. Mraziaci výkon dosahuje 24 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 24 hodín. Praktické tyčové madlo umožňuje jednoduché otváranie.

Úsporná skriňová mraznička

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak skriňová mraznička Lord F2 je ideálnym riešením, ktorá vám pomôže šetriť nielen peňaženku, ale navyše i životné prostredie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania. Odmrazovanie sa realizuje automaticky vďaka systému NoFrost. Akustický varovný signál otvorených dverí dotvára špičkové vybavenie mrazničky. 

Veľký objem

Táto skriňová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebuje zmraziť. Jej celkový využiteľný objem je 274 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 39 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom. Bez ohľadu na to, či sa potrebujete postarať o oslavu narodenín vášho dieťata alebo zmraziť svadobnú tortu – v zásuvke BigBox nájdete dosť priestoru pre veľké zmrazené potraviny.

Vlastnosti

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 24 kg surovín. V prípade výpadku elektrické prúdu uchová vaše potraviny čerstvé až 24 hodín. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Ovládanie je umiestnené vonku pomocou LED ukazovateľa. Praktické je aj tyčové madlo, ktoré umožní bezproblémové otváranie dverí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 274 L
Mraziaci výkon 24 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lord F2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené