Lord R4


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 331 l, Ročná spot. energie: 114 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, No Frost (chladnička), Šírka: 60 cm, Výška: 170 cm. Viac info


Cena 569,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Lord R4 v bielej farbe s automatickým odmrazovaním má objem až 331 litrov. Otváranie pomocou madla. Vo vnútri je 6 sklenených políc, jedna zásuvka pre ovocie a zeleninu a 5 dverových políc. Vnútro osvetľuje úsporné LED svetlo. Hlučnosť pri chladení je 40 dB. Rozmery (VxŠxH): 170 x 60 x 60 cm.

Jednodverová chladnička Lord R4

Pre pohodlné otváranie je z vonkajšej strany dvierok umiestnené praktické madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Je obzvlášť vhodná do domácností, hotelových izieb alebo na chatu. Je vhodný aj do väčších domácností alebo na pracoviská, kde nie je potrebné skladovať potraviny v kombinovaných chadničkách.

Dostatok priestoru 

Jednodverová chladnička Lord v bielej farbe je voľne stojací spotrebič, ktorý ponúka dostatočný priestor pre uloženie potravín. Vybavená je 331 litrovým objemom. Vo vnútri sa nachádza 6 sklenených políc, zásuvka na zeleninu a ovocie. Samozrejme nechýbajú ani praktické dverové police, v ktorých uskladníte drobné potraviny či fľaše. 

Praktická výbava 

Interiér chladničky je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. Poteší aj možnosťou voľby smeru otvárania dvierok a tak si ju prispôsobite podľa vaších predstáv. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 170 cm
Celkový čistý objem 331 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lord R4

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami