Lord R7


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 309 l, Ročná spot. energie: 112 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, No Frost (chladnička), Šírka: 59,5 cm, Výška: 155 cm. Viac info


Cena 489,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Lord R7 v bielej farbe v energetickej triede E má má objem 309 litrov a úsporné LED osvetlenie. Vybavená 5 policami, zásuvkou s reguláciou vlhkosti pre uskladnenie ovocia a zeleniny a 4 policami vo dverách.

Jednodverová chladnička 

Jednodverová chladnička Lord v bielej farbe je voľne stojací spotrebič, ktorý ponúka dostatočný priestor pre uloženie potravín. Vybavená je 309 litrovým objemom. Vo vnútri sa nachádza 5 sklenených políc, zásuvka na zeleninu a ovocie. Samozrejme nechýbajú ani praktické dverové police, v ktorých uskladníte drobné potraviny či fľaše. 

Zapadne kamkoľvek

Chladnička svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Je obzvlášť vhodná do domácností, hotelových izieb alebo na chatu. Je vhodný aj do väčších domácností alebo na pracoviská, kde nie je potrebné skladovať potraviny v kombinovaných chadničkách.

Praktická výbava 

Interiér chladničky je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. Poteší aj možnosťou voľby smeru otvárania dvierok a tak si ju prispôsobite podľa vaších predstáv. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 155 cm
Celkový čistý objem 309 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lord R7

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami