Luvianta M-156BT sivé


  USB port: Áno, Výstup pre slúchadlá: Nie, Podporované pásma: FM, AM, Celkový výkon: 5 W, Vstavaný displej: Nie, DAB: Nie, RDS: Nie, Hodiny: Nie, Časovač: Nie Viac info

  Farba


  Cena 39,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Štýlové rádio Luvianta M-156BTGR ME vás na prvý pohľad zaujme svojím nadčasovým retro dizajnom a postará sa o kvalitný prenos hudby vo vašej domácnosti. Špecifikom je klasické manuálne rádio FM/AM/SW s otočným kolieskom pre jednoduché nastavovanie staníc. Okrem toho však ponúka aj moderné možnosti prehrávania hudby a to prostredníctvom technológie Bluetooth (pre streamovanie hudby z mobilu či tabletu), Aux vstupu, USB vstupu či slotu pre SD karty. K dispozícii je aj diaľkový ovládač pre pohodlné ovládanie a praktická ergonomická rukoväť, ktorá uľahčí prenášanie. S určitosťou poteší aj zabudovaná batéria, ktorá zabezpečí dostatok energie pri počúvaní obľúbených tónov na výletoch či záhradných posedeniach.

  Luvianta M-156BT

  Štýlové nadčasové retro rádio spríjemní prostredie každej domácnosti a postará sa o kvalitný prenos hudby alebo pohodové počúvanie rádia. Rádio je vybavené klasickým manuálnym rádiom (FM, AM, SW) s jemným nastavovaním staníc pomocou otočného kolieska. Rovnako však disponuje moderným multimediálnym audio centrom pre pripojenie vášho mobilného zariadenia  alebo multimédií cez Bluetooth, pamäťovú kartu, AUX vstupom alebo USB. Diaľkový ovládač slúži pre plnohodnotné ovládanie. Rádio je vybavené aj ergonomickou rukoväťou pre pohodlné prenášanie. Vstavaná batéria poteší pri prenášaní rádia alebo spríjemní vaše výlety, pikniky, záhradné párty alebo pobyt na chate.

  Kľúčové vlastnosti

  • Elegantný retro dizajn

  • Silný zvuk

  • Integrovaná batéria

  • Diaľkové ovládanie

  • Multimediálna podpora: Bluetooth, USB, AUX, SD port

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  USB port Áno
  Výstup pre slúchadlá Nie
  Podporované pásma FM, AM
  Celkový výkon 5 W
  Vstavaný displej Nie
  DAB Nie
  RDS Nie
  Hodiny Nie
  Časovač Nie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Luvianta M-156BT sivé

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené