Madden NFL 19 - Xbox One hra

Cena:
59,90 €

Pôvodná cena 66,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

POPIS PRODUKTU

Madden NFL 19 pre Xbox One je simulátor amerického futbalu. Ponúka inovatívne možnosti hrania, rôzne režimy i hru pre viacerých hráčov v móde Madden Ultimate Team. Má vylepšenú kontrolu nad hráčmi a realistické animácie s pomocou technológie Real Player Motion. Tiež prináša doteraz nevidené pohyby, vrátane osláv pri skórovaní. V hre si vytvorite vlastný tím z hráčov NFL. Každý hráč sa hýbe a reaguje ako jeho skutočný náprotivok, ktorý má svoje silné aj slabé stránky. Vaše družstvo vylepšujete nákupom nových hráčov, trénovaním alebo vyhrávaním zápasov. Hra má anglickú lokalizáciu.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 10 %
Popis produktu

Nádherné animácie

Technológia Real Player Motion mení spôsob akým hráte. Realistické pohybové charakteristiky poskytujú plynulé, pohlcujúce animácie pre uveriteľný pohyb hráča, zatiaľ čo sa prispôsobujú postave hráča aj pozícii na akej hrá. Vaši najobľúbenejší hráči sa tak prebúdzajú k životu. Superhviezdy NFL sa hýbu a reagujú ako ich skutočné náprotivky. Prezentujú svoju jedinečnú osobnosť aj maniere v hre.

Vytvorte si svoj tím

Pri vašich rozhodnutiach musíte strategicky rozmýšľať. Dostanete úplnú kontrolu nad tým, ako vybudujete svoj tím. Na výber máte množstvo originálnych útočných a obranných taktík. Družstvo vylepšujete nákupom hráčov, ich trénovaním alebo vyhrávaním zápasov. Sledujte ako sa vami vytvorený tím dostane na šampionát a možno vyhraje aj Super Bowl.

Vylepšovanie hráčov

Váš plán hry určuje, aký typ hráča je najlepší pre danú pozíciu. Každý hráč má svoje slabé aj silné stránky, preto sa musíte dobre rozhodnúť, kto bude tvoriť tím. Nový systém zručností vám poskytne ucelený a vyvážený postup pri vylepšovaní hráčov. Zručnostné body dostanete po nazbieraní potrebného počtu skúsenostných XP bodov. Tie získavate počas hry, trénovaním a pri udeľovaní ocenení. Každé vylepšenie zručností trvalo zvyšuje viaceré hodnotenia, ktoré súvisia s vybraným modelom.

Zvoľte si mód

Madden NFL 19 má 5 odlišných režimov MUT, ktoré umožňujú hráčovi vybrať si vlastnú cestu k sláve. V režime MUT SQUADS kombinujete hernú stratégiu s vašimi 2 priateľmi a súťažíte proti počítaču v pravidelne aktualizovaných výzvach. V MUT CHAMPIONS musíte dokázať, že vaše zručnosti a stratégia sú lepšie, ako majú ostatní hráči, tým že sa kvalifikujete do MUT Champs Weekend Leagues. Testujte svoj tím v zápasoch a doveďte ho až na Super Bowl v režime MUT SEASONS. V sólo móde hráte proti počítaču. Po každom vyhratom zápase získate odmeny, ktoré vylepšia váš herný plán. V MUT DRAF si vytvoríte vlastný tím. S ním súťažíte proti ostatným hráčom alebo proti počítaču.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 82 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Hra

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX348417

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore