Marvel's Spider-Man 2 – PS5 hra

Tiež sa nemôžeme dočkať!

Tento produkt sa začne čoskoro predávať. Môžete si však už teraz urobiť predobjednávku, aby vám ho nikto nevyfúkol. Pošleme vám ho hneď ako bude na sklade.

Hra Playstation. Viac info


Cena 69,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 79,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,40 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

*** PREDOBJEDNÁVKA – V PREDAJI OD 20.10.2023 *** Obľúbený herný titul prichádza s pokračovaním vo forme akčnej hry Marvel's Spider-Man 2 určený pre hernú konzolu PlayStation 5. Hra je dodávaná s anglickou lokalizáciou a českými titulkami.

 

Predobjednávkový bonus

  • Oblek Tieňového pavúka pre Milesa s predbežným odomknutím (obsahuje 3 farebné varianty)
  • Oblek Pavúčieho rytiera pre Petera s predbežným odomknutím (obsahuje 3 farebné varianty)
  • Predčasné odomknutie Web Grabber Gadget
  • +3 Skúsenostné body

Nebezpečná hrozba

V pokračovaní populárnej série Marvel's Spider-Man čelia Peter Parker a Miles Morales náročnej skúške. Protagonosti musia nájsť rovnováhu medzi priateľstvom, vlastnými životmi a povinnosťou chrániť tých, ktorí to potrebujú, aby dokázali čeliť Venomovi a zachránili mesto. Symbiontova neuveriteľná sila núti dvojicu hrdinov podrobiť sa ťažkej skúške odolnosti a to nielen v maske, ale aj bez nej.

 

Prehľad hry

Húpaj sa, skákaj a naplno si vychutnaj nové pavučinové krídla pri cestovaní a objavovaní marvelovského New Yorku. Uži si rozličné príbehy, nové vzrušujúce schopnosti a prepínaj medzi Peterom Parkerom a Milesom Moralesom. Ikonický zločinec Venom ohrozuje nielen Newyorčanov, ale aj ich milovaných či samotné mesto.

 

Neľútostní nepriatelia

Okrem Venoma sa postavíš zoči-voči ďalším nepriateľom, akým je napríklad Lizard či lovec Kraven. Čaká ťa však omnoho viac záporákov, s ktorými si môžeš zmerať sily. Nechaj sa vtiahnuť do napínavého deja a epických súbojov v tejto akčnej a dobrodružnej hre. Marvelovský New York ponúkne okrem superzločincov aj nové štvrte – Brooklyn, Queens a Coney Island.

 

Dvaja hrateľní Spider-Manovia

K dispozícii je dvojica obľúbených Spider-Man hrdinov: Peter Parker aj Miles Morales. Počas hrania medzi nimi môžeš rýchlo a pohodlne prepínať a preskúmavať tak rozsiahly marvelovský New York presne podľa predstáv. Vyskúšaj si Peterove nové symbiontné schopnosti či Milesovu výbušnú silu v podobe bioelektrického jedu. Okrem schopností získaš prístup k upgradovateľnému high-tech vybaveniu pre vylepšený bojový zážitok, ktorý zároveň umocní rozmanitosť hry.

 

 

Prístupnejší spider-manovský zážitok

Vďaka podpore užitočných funkcií zvyšujúcich prístupnosť hry bez bariér si môžu Marvel'S Spider-Man 2 užiť hráči s rôznymi schopnosťami. Zaži originálny príbeh pre jedného hráča na vlastnej koži, nechaj sa unášať dejom, epickými súbojmi a pohlcujúcim príbehom. Rozšírený otvorený svet marvelovského New Yorku s novým prostredím a lokáciami čaká práve na teba.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marvel's Spider-Man 2 – PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami