Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Vytvorte tím Marvel Super Heroes zo všetkých známych postáv vrátane Avangers, Scarlet Witch, X-Mena alebo Strážcov Galaxie. Hru je možné hrať až v štyroch hráčoch v lokálnom multiplayeri alebo online. Vytvorte tím s kamarátmi a zastavte úmysel Thanosa a jeho jeho spoločníkov zničiť galaxii. Hra ponúka skvelý príbeh s vylepšenou kamerou, ktorá vás ešte viac vtiahne do akcie. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order je dostupná exkluzívne pre herné konzoly Nintendo Switch.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 17 %
Popis produktu

Ultimátný Marvel tím

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order prichádza s vynikajúcim konceptom, ktorý vám umožní vytvoriť si tím snov. Tento tím si môžete zložiť zo známych postáv obľúbených hrdinov Marvel. Nebude chýbať X-Man, Avangers, Scarlet Witch alebo napríklad Strážcovia Galaxie.

Multiplayer pre štyroch hráčov

Hra vám ponúkne aj možnosť multiplayeru. Možno hrať lokálny multiplayer s až štyrmi hráčmi. So svojimi kamarátmi tak môžete vytvoriť tím a pustiť sa do boja s Thanosom a s jeho spoločníkmi a ochrániť tak galaxiu. Hru je možné hrať aj v online multiplayeru.

Vylepšená kamera

Počas hrania vám hra ponúkne klasický pohľad z tradičnej perspektívy. Ďalej umožní hráčovi nastaviť si vylepšený dynamický a priblížený pohľad, ktorý ho ešte viac vtiahne do akcie. Táto funkcia oživí hru a ponúkne nevšedné zážitky ako v singleplayeri, tak aj v multiplayeri.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 12+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hĺbka: 11 mm

Ďalšie parametre

Handheld mód: Ano

Ostatné

Kód produktu: NSS437

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore