Metro Exodus (Complete Edition) - PS5 hra

Popis produktu

Akčná FPS hra Metro Exodus (Complete Edition) je na platformu PlayStation 5. Svet, ktorý poznali, už nikdy nebude taký, ako predtým. Napínavý príbeh hry vás zavedie do postapokalyptického prostredia Ruska plného nebezpečenstva, nepriateľov, nástrah a tvorov zmutovaných rádioaktivitou. Z pohľadu prvej osoby preskúmate otvorený herný svet, v ktorom sa strieda deň s nocou, spoznáte nielen ruskú divočinu, ale aj rôzne tajomné chodby a miesta, z ktorých je cítiť strach. Vďaka technológii Ray Tracing si vychutnáte jedinečné grafické spracovanie prostredia a detailov, ktoré vás ešte viac vtiahnu do deja. Edícia hry zahŕňa základnú kampaň pre jedného hráča a DLC obsah The Two Colonels a Sam 's Story. Hra má české titulky.

 

Už nikdy to nebude také, ako predtým

Napínavá hra Metro Exodus vás zavedie do sveta, ktorý bol zdevastovaný neustálymi bojmi o moc. Zem bola zasiahnutá nukleárnou vojnou, dôsledkom čoho prežili len tí, ktorí mali šťastie. Teraz sa musia ukrývať v tuneloch moskovského metra a dúfať, že každý nadchádzajúci deň nebude ich posledný.

Majte sa neustále na pozore

Pre hráčov je pripravený otvorený herný svet z pohľadu prvej osoby. V ňom preskúmate nielen ruskú divočinu, ale aj tajomné zákutia a miesta, ktoré nebude len tak ľahké prejsť. Na každom kroku sa môže ukrývať nebezpečenstvo v podobe nepriateľov, zmutovaných tvorov a paranormálnych javov

Je len na vás, ako to všetko skončí

Vašim herným charakterom bude Artyom Alekseyevich Chyornyj, ktorý vedie skupinu Spartan Rangers s cieľom prejsť postapokalyptické Rusko a nájsť nový, lepší a pokojnejší život. Počas hry budete musieť vykonať nejedno neľahké rozhodnutie. Tie ovplyvnia celý vývoj príbehu. Aj keď nastane nečakaný zvrat, príbeh môžete začať hrať odznova a zmeniť vaše rozhodnutia.

Pohlcujúca atmosféra

O vizuálnu kvalitu sa postará technológia Ray Tracking, ktorá prináša jedinečné grafické spracovanie prostredia, detailnejšie a realistickejšie vykreslenie svetla a tieňov, čím sa obraz približuje filmovej kvalite. Okrem toho si vychutnáte strhujúce zimné prostredie Ruska, striedanie dňa, noci a premenlivé počasie v kvalite 4K, ktoré v hráčoch ešte viac zintenzívni zážitok z hry.

Strach a napätie

Ak ste už predtým hrali niektorý diel hry Metro, viete, že ide nielen o pútavý príbeh, ale aj o hororovú dávku napätia, ktorú umocňuje samotná akcia a zvukové efekty. Malé a pritom jednoduché veci vedia v hráčoch vyvolať tie správne emócie. Nočné zvuky počasia, rev mutantov v tajomných miestach, praskanie plynovej masky v tme, či dokonca blikajúce svetlo v tuneloch.

Hľadajte, zbierajte a vytvárajte

Metro Exodus vám ponúka mnoho zaujímavých prvkov. Jedných z nich je RPG štýl. Počas objavovania a preskúmania herného sveta hľadajte zbytočné a pohodené odpadky, ktoré môžu byť práve pre vás prínosom. Vďaka nim si môžete vytvoriť a vylepšiť vlastné zbrane.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry FPS, Akčné
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Metro Exodus (Complete Edition) - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené