Metro Exodus Xbox One hra

  • Zľava 40 %

Platforma: Xbox One, Typ hry: Akčné, Vekové obmedzenie: 18+ Viac info


Cena 29,99 €

Zľava 40 % z predchádzajúcej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Pokračovanie úspešnej série FPS hier na motívy spisovateľa Dmitryje Glukhovského, ktorá sa odohráva v postapokalyptickej Moskve. Doteraz sa príbeh odohrával väčšinu času v podzemí moskovského metra, teraz sa však hlavný hrdina Arťom dostane aj mimo tunely metra. Počas hrania si užijete aj otvorený priestor, prejdete si všetky ročné obdobia vrátane arktickej zimy. Hra zaujme aj skvele spracovanou grafikou, ktorá vás ešte viac vtiahne do boja so zmutovaným príšerami. Hra je určená pre Xbox One.

Nové prostredie a nová výzbroj

Príbeh hry sa bude odohrávať prevažne na povrchu, kde sa budú objavovať noví mutanti, proti ktorým budete potrebovať aj zodpovedajúce zbrane. Medzi novými zbraňami na vás bude čakať sniperka Valve alebo kuše. Arťom bude putovať na východ od Moskvy parnou lokomotívou Aurora so starými známymi z predchádzajúcich dielov. Nebude chýbať Anna, Stepan a plukovník Miller.

Skvelé grafické spracovanie

Aby bol herný pôžitok naozaj dokonalý a vtiahol vás poriadne do deja, dal si vývojársky tím záležať aj na grafickej stránke hry, ktorá je ohromujúca. Hra sa tiež vyznačuje otvorený svetom s nelineárnym priebehom levelov, takže si môžete užívať slobodu a preskúmavať nebezpečný priestor počas celého roka. V hre sú prítomné všetky ročné obdobia.

Niekoľko koncov

Hra vyniká aj svojou znovu hrateľnosťou. Vaše činy a rozhodnutia budú mať vplyv na osudy spriatelených postáv a tiež na samotný koniec hry. Toto vám umožňuje si zahrať hru niekoľkokrát a zistiť tak, ako sa bude príbeh vyvíjať, ak budete voliť iné rozhodnutia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Metro Exodus Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené