Kancelársky balík Microsoft 365 Family SK 2021 (1 ROK, 6 UŽÍVATEĽOV, 6x1TB CLOUD)

 • Doprava zadarmo

Typ softvéru: kancelársky program, Médium: Kód/Voucher,


Cena 99,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Popis produktu

Kancelársky balík Microsoft 365 Family SK s predplatným na 1 rok je pre 6 užívateľov s podporou operačných systémov Windows, Mac OS, iOS a Android.

Microsoft 365 Family SK:

 • Môže využívať až 6 ľudí
 • Predplatné na 1 rok
 • Slovenská lokalizácia
 • Karta s produktovým kódom
 • Pre použitie na viacerých počítačoch PC alebo Mac, tabletoch a telefónoch (so systémami Windows, iOS a Android)
 • Prémiové verzie aplikácií Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a OneDrive
 • 1TB cloudového úložiska na OneDrive s rozšíreným zabezpečením pre každého užívateľa (6x 1TB cloud)
 • Spolupracujte s ostatnými na dokumentoch online
 • Technická podpora s odborníkmi Microsoftu cez čet alebo telefón
 • Nastavenie upozornenia na polohu v mobilnej aplikácii Microsoft Family Safety (aplikácia k dispozícií zadarmo, dostupnosť sa líši regiónmi)

Word

Microsoft Word využijete na tvorbu a úpravu textu. Pri písaní vám inteligentné technológie pomôžu s pravopisom aj gramatikou. Program má integrovaný synonymický slovník. Funkcia Text-to-Speech prečíta napísaný text. Do dokumentu môžete vložiť obrázok, graf a tabuľku. Vytvorené dokumenty uložíte aj do PDF. Keď zdieľate dokument s ostatnými užívateľmi, vidíte kto na dokumente pracuje a aké zmeny robí.

Excel 

Tabuľkový softvér Excel využíva analytické nástroje a usporiada zadané údaje, čím šetrí váš čas. Vytvoríte v ňom tabuľkové hárky pomocou šablón a budete robiť výpočty prostredníctvom moderných vzorcov. Všetky údaje prevediete do grafov alebo diagramov. Zošity môžete zdieľať a spolupracovať s kolegami v reálnom čase.

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocou programu PowerPoint. Do jednotlivých stránok prezentácie môžete vložiť obrázky, 3D modely, grafy a text s rôznymi typmi písma, farby aj veľkosti. Pre uľahčenie prezentácie sú k dispozícii poznámky, ktoré pripojíte ku každej snímke. Tie sa budú zobrazovať len vám. Vašu prácu môžete zdieľať, vytvoriť z nej 4K video alebo uložiť na online úložisko.

OneNote

V digitálnom poznámkovom bloku OneNote môžete okrem klasického zadávania textu pomocou klávesnice vaše nápady písať aj ručne prostredníctvom myši, dotykového pera alebo prsta. Do poznámok vložíte online videá, obrázky, tabuľku a súbor ako prílohu. Tiež máte k dispozícií nahrávanie zvuku aj videa. Uložené poznámky pripnete na pracovnú plochu alebo odošlete e-mailom.

Outlook

Profesionálna kalendárová a e-mailová aplikácia Outlook vám uľahčí správu vašich schôdzok a e-mailov. Tie sú prehľadne usporiadané a označené podľa kategórii. Kalendár podporuje viacero časových pásiem. Vy tak dokážete presnejšie vybrať čas stretnutia, ktorý vyhovuje všetkým. Pripomenutie udalosti sa zobrazí na vrchu pred oknami alebo začne blikať ikona v paneli úloh.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ softvéru kancelársky program
Médium Kód/Voucher

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Kancelársky balík Microsoft 365 Family SK 2021 (1 ROK, 6 UŽÍVATEĽOV, 6x1TB CLOUD)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené