Kancelársky balík Microsoft 365 Family SK 2021 (1 ROK, 6 UŽÍVATEĽOV, 6x1TB CLOUD)

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Kancelársky balík Microsoft 365 Family SK s predplatným na 1 rok je pre 6 užívateľov s podporou operačných systémov Windows, Mac OS, iOS a Android.

Microsoft 365 Family SK:

 • Môže využívať až 6 ľudí
 • Predplatné na 1 rok
 • Slovenská lokalizácia
 • Karta s produktovým kódom
 • Pre použitie na viacerých počítačoch PC alebo Mac, tabletoch a telefónoch (so systémami Windows, iOS a Android)
 • Prémiové verzie aplikácií Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a OneDrive
 • Microsoft Defender - online ochrana pre 6 osôb a až 5 zariadení na osobu naraz
 • 1TB cloudového úložiska na OneDrive s rozšíreným zabezpečením pre každého užívateľa (6x 1TB cloud)
 • Spolupracujte s ostatnými na dokumentoch online
 • Technická podpora s odborníkmi Microsoftu cez čet alebo telefón
 • Nastavenie upozornenia na polohu v mobilnej aplikácii Microsoft Family Safety (aplikácia k dispozícií zadarmo, dostupnosť sa líši regiónmi)

Word

Microsoft Word využijete na tvorbu a úpravu textu. Pri písaní vám inteligentné technológie pomôžu s pravopisom aj gramatikou. Program má integrovaný synonymický slovník. Funkcia Text-to-Speech prečíta napísaný text. Do dokumentu môžete vložiť obrázok, graf a tabuľku. Vytvorené dokumenty uložíte aj do PDF. Keď zdieľate dokument s ostatnými užívateľmi, vidíte kto na dokumente pracuje a aké zmeny robí.

Excel 

Tabuľkový softvér Excel využíva analytické nástroje a usporiada zadané údaje, čím šetrí váš čas. Vytvoríte v ňom tabuľkové hárky pomocou šablón a budete robiť výpočty prostredníctvom moderných vzorcov. Všetky údaje prevediete do grafov alebo diagramov. Zošity môžete zdieľať a spolupracovať s kolegami v reálnom čase.

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocou programu PowerPoint. Do jednotlivých stránok prezentácie môžete vložiť obrázky, 3D modely, grafy a text s rôznymi typmi písma, farby aj veľkosti. Pre uľahčenie prezentácie sú k dispozícii poznámky, ktoré pripojíte ku každej snímke. Tie sa budú zobrazovať len vám. Vašu prácu môžete zdieľať, vytvoriť z nej 4K video alebo uložiť na online úložisko.

OneNote

V digitálnom poznámkovom bloku OneNote môžete okrem klasického zadávania textu pomocou klávesnice vaše nápady písať aj ručne prostredníctvom myši, dotykového pera alebo prsta. Do poznámok vložíte online videá, obrázky, tabuľku a súbor ako prílohu. Tiež máte k dispozícií nahrávanie zvuku aj videa. Uložené poznámky pripnete na pracovnú plochu alebo odošlete e-mailom.

Outlook

Profesionálna kalendárová a e-mailová aplikácia Outlook vám uľahčí správu vašich schôdzok a e-mailov. Tie sú prehľadne usporiadané a označené podľa kategórii. Kalendár podporuje viacero časových pásiem. Vy tak dokážete presnejšie vybrať čas stretnutia, ktorý vyhovuje všetkým. Pripomenutie udalosti sa zobrazí na vrchu pred oknami alebo začne blikať ikona v paneli úloh.

Microsoft Defender

V rámci predplatného Microsoft 365 získate aj aplikáciu Microsoft Defender. Tá ponúkne centralizované zobrazenie na spravovanie a monitorovanie stavu zabezpečenia v počítačoch a telefónoch. Pomocou antivírusovej ochrany a ochrany pred neoprávneným získavaním údajov poskytne ochranu pred online hrozbami. V reálnom čase tiež budete dostávať upozornenia s odporúčanými akciami a informáciami o tom, ako lepšie zabezpečiť údaje a zariadenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ softvéru kancelársky program
Médium Kód/Voucher

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Kancelársky balík Microsoft 365 Family SK 2021 (1 ROK, 6 UŽÍVATEĽOV, 6x1TB CLOUD)

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Robert

4. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Priaznivá cena oproti predplatnemu

Cyril

2. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


dobre pre celu rodinu


František

30. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá