Microsoft Surface už v predaji

Microsoft Surface už v predaji

Microsoft Surface je jedno z najkrajších a najvýkonnejších zariadení 2 v 1, ktoré sú aktuálne na trhu - príďte si ho pozrieť naživo do vybraných predajní.

Pozrite si Microsoft Surface naživo 

Microsoft Surface sa dá objednať vo všetkých predajniach NAY alebo na www.nay.sk. Naživo si ho môžete pozrieť v týchto predajniach:

Microsoft Surface Pro 4 je to nejlepšie z notebooku a tabletu v jednom zariadení - má dostatek výkonu na všetko, čo potrebujete a je ľahší ako kedykoľvek predtým. Nech sa nachádzate kdekoľvek, môžete jednoduchým pripojením klávesnice urobiť z ultraprenosného tabletu plnohodnotný notebook.
 

 

Microsoft Surface Pro 4 bol starostlivo vytvorený ako výkonný ultratenký notebook alebo nádherný tablet, ktorý dokáže sám stáť, a to všetko s 9 hodinovou výdržou batérie, napríklad pri prehrávaní videa.

Pozrieť Surface Pro 4 v e-shope

Vďaka 6.generácii procesorov Intel® Core™ má Surface Pro 4 presne taký výkon, aký potrebujete. V ponuke sú modely s prcosermi m3, i5 a i7, ktoré sú nie len výkonnejšie, ale aj tichšie, efektívnejšie a zahrievajú sa menej ako kedykoľvek predtým. 
 Displej PixelSense™ s 12,3" uhlopriečkou a rozlíšením 2736 x 1824 bol navrhnutý tak, aby sa naňom dobre pozeralo, písalo a aby sa pohodlne ovládal. Vďaka realistickým farbám, vysokému kontrastu a príjemnému podsvieteniu môžete pracovať tak dlho, ako poterbujete, bez nadmerného zaťažovania očí.
 

Windows, ktorý poznáte, plus mnoho nových funkcií, které sa vám budú páčiť. Bez ohľadu na to, čo robíte, sa budete od začiatku cítiť ako expert. Na Surface Pro 4 skvele funguje aj Microsoft Office, vrátane aplikácií Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote.


Keď si chcete rýhlo zapísať poznámky, stačí jeden krát stlačiť horné tlačidlo na pere Surface Pen, čím spustíte aplikáciu OneNote. Ak toto tlačidlo stlačíte a dlhšie podržíte, aktivuje sa vaša osobná digitálna asistentka Cortana. A pomocou funkcie Windows Hello vás Surface Pro 4 dokáže rozoznať podľa vašej tváre, takže už nemusíte pri prihlásení zadávať heslo. 

 


Surface Pro 4 môžete používať na všetko, preto je k dispozícii špičkové príslušenstvo, vďaka ktorému z neho vyťažíte maximum - či už bude slúžiť ako tablet, alebo ho jednoducho premeníte na notebook.

 


V priebehu okamihu môžete spraviť so svojho tabletu Surface Pro 4 notebook s klasickou klávesnicou - stačí naňho pripnúť Surface Pro 4 Cover. A ak zariadenie práve nepoužívate, môžete klávesnicu použiť ako bežný obal na tablet, vďaka čomu displej zhasne a batéria vydrží dlhšie.

Pozrieť Surface Pro 4 Cover

 

Vyskúšajte si pero Surface Pen - píšte, kreslite alebo si robte poznámky digitálne. Písať ním môžete priamo na displej vášho zariadenia, rukopis dokáže ihneď previesť na tlačený text, zvýrazňovať ním časti textu v PDF dokumentoch alebo e-knihách. Je to ako bežné písanie na papier - s presným hrotom na jednej strane a gumou na druhej. A ak vám jeden hrot nestačí, môžete si vybrať z doplnkových dotykových hrotov Pen Tip Kit. 

Pozrieť Surface Pen

Pozrieť Pen Tip Kit

 

Dokovacia stanica Surface Dock premení váš Surface Pro 4 na plnohodnotný počítač. Jednoduchým pripojením získate dva HD video porty, gigabitový ethernetový port, štyri USB 3.0 a audio výstup. 

Pozrieť Surface Dock
 

Ak vám na vašom Microsoft Surface Pro 4 chýba port na niektorú z klasických možností prepojenia, môžete si vybrať z ponuky doplnkových prepojovacích káblov -v ponuke je napr. ethernetový, VGA alebo HDMI adaptér.

Pozrieť prepojovacie káble

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie