Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

Popis produktu

Herná simulácia Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection pre hernú konzolu Xbox One očarí milovníkov zvierat každého veku. Umožní vám popustiť uzdu predstavivosti, navrhnút si vlastnú zoológickú záhradu a postarať sa o osvojené zvieratá. Môžete sa tešiť na skoro 200 zvierat v skvelom 4K grafickom prevedení zo všetkých kútov sveta. Vytvorte si zoo vašich snov, navrhnite si každý detail od ciest, cez atrakcie až po samotné oplotenie. Hrať môžete sami alebo až so štyrmi spoluhráčmi na Xbox Live.

Vytvorte ZOO vašich snov

Zažite kopec zábavy pri simulátore Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection. Nechajte vašu fantáziu pracovať naplno a navrhnite a spravujte vašu vysnívanú zoologickú záhradu. Rozšírené možnosti úpravy vám umožnia prispôsobiť si ju presne podľa vašich predstáv a upraviť každý detail. Budujte cesty, oplotenia a výbehy, pridávajte atrakcie pre vašich návštevníkov a spravujte nadobudnuté financie.

Ovládanie optimalizované pre hernú konzolu Xbox One

Hra má pre vás pripravené detailné prostredie vo vysokej grafickej kvalite a intuitívne ovládanie, ktoré je prispôsobené pre fanúšikov herného titulu Zoo Tycoon všetkých vekových kategórií. Podporuje funkciu Xbox Play Anywhere, ktorá vám umožní pokračovať v hraní na inej konzole Xbox One, alebo počítači s Windows 10, pričom budete mať svoje uložené pozície vždy k dispozícii. Vašu ZOO môžete zdielať až so štyrmi ľuďmi na Xbox Live.

Rozšírený výber zvierat

Tešte sa na takmer 200 zvierat v detailnom grafickom spracovaní a vo vysokom 4K Ultra HD rozlíšení. Výber zahŕňa aj kolekciu nových zvierat z Južnej Ameriky a Austrálie, vrátane klokanov a koál. V menu nájdete stručný opis každého druhu, ich potreby a zvyky, vďaka čomu im budete môcť poskytnúť dokonalú starostlivosť. Sledujte ich každodenné správanie a interakcie, ktoré so sebou prinesú kopec zábavy a roztomilosti.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Strategické
Vekové obmedzenie 3+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené