Miele chladničky

Ak si zakladáte na zdravej strave, určite viete, že dôležitý je nielen výber kvalitných surovín, ale aj ich uskladnenie. S chladničkami Miele predĺžite čerstvosť potravín, pričom si zachovajú svoju nutričnú hodnotu. Taktiež vďaka špeciálnej zásuvke viete regulovať vlhkosť, čo je ideálne pre ovocie a zeleninu. K tomu sa snúbi dokonalý dizajn a perfektná energetická hospodárnosť.

Hlavné prednosti chladničiek Miele

DynaCool

Pre dokonalé uskladnenie potravín a vín je okrem teploty veľmi dôležitá aj vlhkosť vzduchu. DynaCool zabezpečuje pomocou integrovaného ventilátora rovnomernú cirkuláciu vzduchu a optimálne rozdelenie teploty a vlhkosti vzduchu v chladničke.

ComfortClean

Odkladacie police vo dvierkach Miele ComfortClean sú z kvalitného plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – tento materiál je mimoriadne odolný proti poškriabaniu, chemikáliám, či teplote a je taktiež priehľadný. Všetky police vo dvierkach modelových radov K 10 000, K 20 000 a K 30 000 sa dajú jednoducho hygienicky čistiť v umývačke riadu (do 55 °C).

Click2open

Voľne stojace chladničky Miele s funkciou Click2open sa otvárajú mimoriadne ľahko a elegantne. Vďaka pomoci pri otváraní dvierok sa dá podtlak vo vnútri chladničky ľahšie prekonať a prístroj sa tak dá ľahšie otvoriť. Click2open je nenápadne ukryté v bočnej stene dverí a prenecháva tak viac priestoru pre nový vonkajší dizajn.

SoftClose

Dvierka chladničiek a mrazničiek sa zatvárajú nehlučne a takmer samé: S inovačným systémom zatvárania SoftClose od Miele. Dvierka sa po dosiahnutí uhla 30° automaticky zatvoria. SoftClose systém dvierka pri zatváraní aj tlmí – už žiadne štrngajúce fľaše vo dvierkach.

PerfectFresh

Až 3x dlhšie čerstvé potraviny vďaka PerfectFresh. Teplotný rozsah medzi 0 °C a +3 °C ponúka ideálne podmienky pre dlhšiu trvanlivosť mäsa, rýb, ako aj mliečnych produktov. Ovocie a zelenina nájdu vo vlhkej priehradke optimálne podmienky s ideálnou teplotou a vysokou vlhkosťou vzduchu. Vitamíny, chuť a konzistencia, zostanú zachované oveľa dlhšie – pre viacnásobne intenzívnejšiu chuť.

DailyFresh

Priestranná zásuvka v chladiacej časti ponúka priestor pre množstvo potravín. Nastaviteľný otvor na zásuvke dokáže lepšie regulovať vlhkosť. Vďaka tomu zostanú ovocie a zelenina výrazne dlhšie čerstvé a svieže.

Miele@mobile

Pomocou aplikácie Miele@mobile sa bez problémov spojíte so svojou chladničkou alebo vínotékou odkiaľkolvek. Cez Plug&Play svoj prístroj zaregistrujete v aplikácii a ihneď budete mať prehľad o aktuálnom stave prístroja odkiaľkoľvek. Okrem toho môžete prostredníctvom aplikácie riadiť jednotlivé funkcie zariadenia a budete spoľahlivo informovaní o všetkých chybách a poruchách.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 23 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené