Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Najlepšia energetická účinnosť

Energetický štítok vás informuje o hospodárnosti a výkone vašej umývačky riadu. Spotrebič spája najlepšie výsledky čistenia a sušenia s extrémne nízkou spotrebou elektrického prúdu a vody: trieda energetickej účinnosti A+++, ročná spotreba energie: 237 kWh, ročná spotreba vody: 2 716 litrov, trieda účinnosti sušenia: A. Najlepšie výsledky pri nízkej spotrebe. 

Polovičné naplnenie

S automatickým rozpoznaním naplnenia umývačka Miele automaticky zistí stav naplnenia umývacieho priestoru a patrične prispôsobí spotrebu vody a elektrickej energie. Vďaka tejto automatickej funkcii nemusíte čakať, kým bude umývačka úplne plná.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 60 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Umývanie s čerstvou vodou so spotrebou 6,5 l

Umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6,5 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahuje umývačka riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Pohodlné dopĺňanie soli

Patentovaný zásobník na soľ sa nachádza vo dvierkach umývačky riadu; môžete ho pri pootvorených dvierkach pohodlne naplniť postojačky.

EcoFeedback

umývačka umožňuje každý deň umývať váš riad šetrne k životnému prostrediu. Funkcia EcoFeedback vám ukazuje na displeji pri každej voľbe príslušného programu, aká vysoká je predpokladaná spotreba vody a elektrického prúdu. Môžete sa tak rozhodnúť pre najoptimálnejší ekologický variant. Na konci programu máte možnosť vyvolať skutočné hodnoty spotreby.

Sušenie AutoOpen

Na konci umývacieho programu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria. Tak môže prenikať k riadu čistý vzduch a riad sa tak dokonale usuší. Vďaka špeciálnemu vedeniu vzduchu je vaša pracovná doska chránená pred vlhkosťou.

ComfortClose

Vychutnajte si mimoriadne ľahké otváranie a zatváranie dvierok Miele. Komfortné: dvierka zostanú stáť v každej želanej pozícii.

Časová predvoľba s ukazovateľom zostatku času

S 24-hodinovou časovou predvoľbou môžete umývačku riadu spustiť vtedy, keď chcete a využiť tak priaznivé sadzby za elektrický prúd (nočný prúd). Ukazovateľ zostatkového času odpočítava dobu chodu programu a zobrazuje, ako dlho bude zvolený program ešte trvať. Tak ste vždy informovaní o stave programu umývačky riadu.

Košové vybavenie Comfort

Rukoväte koša, funkčne nové prevedenie koša, ako aj množstvo funkcií v hornom koši: Umývačka riadu Miele ponúka novú éru košového vybavenia.

Košové vybavenie ExtraComfort

Rukoväte na košoch, sklopný hrebeňový rad spodného koša (vpravo), výškovo nastaviteľný držiak na poháre v spodnom koši (na bočnej strane vzadu).

Optimálne miesto pre každý riad

V novej jedinečnej zóne MultiComfort môžete umývať veľké taniere (až do priemeru 35 cm) v troch radoch. Rovnako tu nájdu miesto dosky na krájanie, servírovacie tácky a misy či pivové poháre. Pokiaľ vás čakajú veľké hrnce či pekáče, je možné celý spodný kôš prestavať do jednej rovnej plochy.

Výškovo nastaviteľný horný kôš

Horný kôš sa dá ľahko výškovo nastaviť – aj do šikmej polohy. Možných je celkovo 9 polôh. Vďaka tomu môžete vnútorný priestor umývačky vždy optimálne využiť.

Značky FlexiAssist

So značkami FlexAssist na prvý pohľad vidíte, ktoré prvky môžete posunúť, aby ste kôš na riad prispôsobili vašim požiadavkám. Malé symboly, napríklad symbol šálky alebo vínového pohára na farebných prvkoch, vám poradia pri využívaní jednotlivých častí. Značky FlexAssist súčasne slúžia ako úchyty. Vďaka tomu sa dá flexibilita košov optimálne využiť jediným pohybom ruky.  

Nové košové vybavenie Miele

Nové košové vybavenie je perfektne premyslené do posledného detailu a ponúka jedinečné riešenia. Každý riad nájde svoje správne miesto pre jeho optimálne vyčistenie. Farebné značky FlexAssist odkazujú na pohyblivé prvky a sú označené malými symbolmi. Vďaka tomu môžete flexibilné košové vybavenie používať pohodlne jedným pohybom. Integrované silikónové výplne v držiaku na poháre FlexCare zabezpečujú šetrné uchytenie citlivých pohárov.

3D zásuvka na príbory+

Variabilita vďaka inteligentnému prvku - 3D príborová zásuvka+. Šírka, výška a hĺbka je variabilná a prispôsobí sa každej situácii. Vďaka sklopným hrebeňovým radám v strednej časti máte viac miesta pre veľké kusy príborov, napr. šalátové príbory alebo kuchynské nože. Vďaka nastaviteľným bočným častiam môžete umiestniť do horného koša dokonca aj poháre s dlhou stopkou. Ďalšie "plus" k flexibilite pre perfektné výsledky čistenia.

Systém Waterproof

Na ochranu pred poškodením spôsobeným vodou je umývačka riadu Miele vybavená systémom Waterproof. Miele preberá za systém Waterproof pri odbornej inštalácii záruku - po celú dobu životnosti umývačky riadu.

QuickPowerWash

Nový umývací program QuickPowerWash a tablety UltraTabs Multi, dokonale prispôsobené programu, dosahujú tie najlepšie výsledky čistenia a sušenia bežne znečisteného riadu v priebehu 58 minút. Špeciálne vyvinuté tablety majú skrátený čas rozpúšťania len 2-3 minúty. Vďaka tomu je uvedený čistiaci výkon k dispozícii hneď na začiatku umývacieho programu.

Perfect GlassCare

Mäkká voda podporuje dôkladné umytie riadu, je však agresívna voči pohárom. Preto je umývačka riadu Miele vybavená technológiou Perfect GlassCare. Táto technológia zabezpečuje šetrnú starostlivosť o vaše poháre – aby ste sa z nich mohli dlho tešiť.

SensorDry

Teplota vzduchu v kuchyni a množstvo riadu v umývačke môžu ovplyvniť proces sušenia. V programe Automatika zabezpečí SensorDry optimálny výsledok sušenia aj pri nie práve ideálnych podmienkach.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 9
iOdložený štart: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,7 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Dĺžka prívodnej hadice: 1,5 m
iSmart: Nie
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 44 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,7 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 9
iOdložený štart: Áno
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Špecifické vlastnosti

iPatentovaná 3D príborová zásuvka: Áno
iQuickPowerWash: Áno
iSušenie AutoOpen: Áno

Ostatné

Kód produktu: 84221100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore