Miele K 5122 Ui


Vstavaná jednodverová chladnička, Energetická trieda F, Objem chladničky: 137 l, Objem mrazničky: 0 l, Ročná spot. energie: 114 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Šírka: 59,8 cm, Výška: 82 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 1 099,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 21,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 109,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Miele K 5122 Ui vám zaručí kvalitu a vysoký výkon. Vnútorný priestor chladničky s objemom 137 litrov je flexibilný a uskladníte v ňom skutočne veľké množstvo potravín. Nastavenie dvierok je možné podľa potreby z oboch strán. K dispozícii je osvetlenie pre lepší prehľad o obsahu chladničku, výškovo nastaviteľné odkladacie plochy z bezpečnostného skla. Ovládanie je jednoduché pomocou otočného regulátora teploty. Vo výbave je aj polica na fľaše a polička na vajíčka.

Vstavaná chladnička Miele

Hľadáte kvalitné spotrebiče do novej kuchyne alebo len meníte chladničku? Siahnite po tomto plne zabudovateľnom výkonnom modeli jednodverovej chladničky Miele K 5122 Ui, určite vám v kuchyni perfektne poslúži. Neváhajte a obstarajte si štýlové a zároveň kvalitné spotrebiče od Miele. Dlhoročná tradícia značky Miele je zárukou kvality a spoľahlivosti. Model je vstavaný tzv. podstavný spotrebič umiestnený v spodnej časti linky, ktorý dokonale zapadne do vašej štýlovej kuchyne vybavenej plne integrovanými spotrebičmi. Dvierka je možné operatívne podľa potreby namontovať z každej strany. Vnútorný priestor je flexibilný a dokážete vďaka optimálnemu rozmiestneniu políc uskladniť skutočne veľké množstvo potravín. Praktické police sú z bezpečnostného skla, výškovo si ich nastavíte podľa obsahu a podľa toho, ako to potrebujete. Model je z hľadiska energie veľmi úsporný, ľahko sa ovláda pomocou otočného regulátora teploty. Údržba je tiež úplne bezproblémová a ľahká. Vo výbave chladničky je aj vyberateľná zásuvka na zeleninu, polica na fľaše a polička na vajíčka. Model obsahuje 1 chladiacu zónu. Prehľad o obsahu svojej chladničky získate vďaka praktickému osvetleniu. Chladnička má objem 137 litrov.

Ovládanie

Chladnička sa ovláda veľmi jednoducho a manuálne pomocou otočného regulátora teploty.

Hospodárnosť

Spotrebič je energeticky úsporný, o čom svedčí ročná spotreba elektrickej energie maximálne 114 kWh. Takže ušetríte nielen energie, ale aj financie.

Objem -  Miele K 5122 Ui

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 82 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 137 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele K 5122 Ui

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené