Miele kávovary a espresso

Ak si chcete vychutnať kávu všetkými zmyslami, siahnite po kávovaroch Miele. Počnúc od nadčasového minimalistického dizajnu, po dokonale namleté kávové zrná, ktoré uvoľnia pôžitkársku arómu. Či už máte chuť na klasické espresso, sýte ristretto alebo lahodné cappuccino, kávovary Miele ovplývajú funkciami a jednoduchosťou ovládania, ktoré zaručia dokonalý pocit nadštandardu a luxusu.

Výhody kávovarov Miele

Maximálny pôžitok

Vychutnajte si nezabudnuteľné momenty dokonalej chuti v najlepšej kvalite – od kávových zŕn až po najmenšie technické detaily. Všetky komponenty našich zabudovateľných, ako aj voľne stojacich kávovarov sú navzájom optimálne prispôsobené a poskytujú možnosť prípravy rôznorodých kávových špecialít. Mimoriadne tiché nerezové mlynčeky na kávu spracúvajú zrná zvlášť šetrne. Tak sa pri sparovaní môže dokonale uvoľňovať ich aróma – a to si pri každej káve určite vychutnáte. Či máte chuť na espresso, latte macchiato alebo kapučíno, všetky parametre sú už vopred nastavené a dajú sa jednoducho prispôsobiť podľa individuálnych preferencií. Profitujete tak z maximálneho komfortu a maximálnej voľnosti výberu. To platí aj pre výber z hľadiska dizajnu, pretože kávovary Miele sú dostupné v rôznych farbách.

Dokonalá hygiena

Komfortne a inovatívne: Vďaka patentovanej funkcii AutoDescale sa spotrebič odvápňuje plne automaticky. Jednoducho si zvoľte na to dve hodiny v čase, ktorý vám vyhovuje. Usadeniny a vodný kameň sa odstránia automaticky a účinne – ušetríte si tým čas a vychutnáte maximálny komfort. Aj úlohu čistenia preberá odteraz váš spotrebič: hadičky na prívod mlieka a naparovacia jednotka sa vďaka funkcii AutoClean čistia automaticky. Váš spotrebič je tak dokonale chránený a hygienicky čistý. Funkcie ComfortClean a EasyClean vám tiež uľahčia prácu: Mnohé komponenty z vášho kávovaru sa dajú vybrať a umyť v umývačke riadu. Bez námahy proti nečistote a vodnému kameňu: Aby ste svoj čas mohli využiť zmysluplne, Miele sa postará o čistenie a odvápnenie vášho kávovaru. Vďaka funkcii AutoClean sa hadičky na prívod mlieka a naparovacia jednotka čistia a odmasťujú automaticky – aby bol kávovar vždy čistý. Takmer kompletne odpadá aj namáhavé odvápnenie: Patentované odvápňovanie AutoDescale sa postará o automatické odvápnenie vášho prístroja.

Perfektne integrované

Postarajte sa o jednotný vzhľad svojej kuchyne: Kávovar Miele sa dá perfektne zabudovať do 45 cm vysokého výklenku. Pri kombinácii s inými zabudovateľnými spotrebičmi – či už vertikálne alebo horizontálne – vznikne harmonický celkový koncept. A okrem toho optimálne využijete miesto v kuchyni. Tento zabudovateľný spotrebič sa voliteľne dodáva s prípojkou na prívod čerstvej vody. To je veľmi praktické, pretože spotrebič Miele je takto vždy pripravený na prevádzku. Keďže je kávovar priamo spojený s prívodom čerstvej vody, odpadá manuálne plnenie zásobníka vody – to šetrí čas a zvyšuje celkový komfort.

Praktické a flexibilné

Voľne stojace kávovary Miele môžete umiestniť kdekoľvek v kuchyni, napríklad aj v obývačke či zimnej záhrade. Jednoducho kdekoľvek si chcete vychutnať skvele voňajúcu kávu. Vybrať si môžete medzi puristickou sériou CM7 s ovládaním CM Touch alebo kompaktnými spotrebičmi CM6 a CM5 s ovládaním DirectSensor.

Premyslený vzhľad a funkcie

Osvedčená technológia M Touch stanovuje limity pre najrýchlejšiu a najjednoduchšiu obsluhu: Ovládanie sa vykonáva rýchlo a intuitívne priamym kliknutím alebo jedoduchým posúvaním prstom na plnodotykovom displeji. Mnohé funkcie môžete zvoliť jednoduchým kliknutím. Text aj symboly sú vždy optimálne viditeľné.

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Zvoľte si jediným dotykom požadovanú nápojovú špecialitu. TFT displej s vysokým rozlíšením sa postará o intuitívnu a komfortnú obsluhu. Ďalšie výbery a nastavenie vykonávate pomocou klávesnice pod displejom.

Maximálny výber kávových a čajových špecialít

Objavte vďaka kávovaru Miele rozmanitosť kávových špecialít. Aromatické kapučíno, silné espresso alebo krémové caffé latte pre perfektný štart do nového dňa – váš kávovar vám plne automaticky pripraví akúkoľvek kávovú špecialitu. A síce vždy so správnymi kávovými zrnami, perfektným pomletím a ideálnou dobou sparenia. Ako milovník čaju si môžete vybrať medzi najrozličnejšími druhmi a vychutnať si chvíľku so svojou šálkou čaju. Chutné ovocné čaje, intenzívne bylinkové čaje či jemný biely čaj vám kávovar pripraví za okamih. Citlivé odstupňovanie teplôt umožňuje použiť na prípravu vodu s perfektnou teplotou – a optimálne rozvinúť arómy jednotlivých druhov čajov.

Miele@home

Či doma alebo na cestách – vďaka možnosti sieťového prepojenia vašich kávovarov sa pre vás otvárajú nové možnosti, ktoré vášmu dynamickému všednému dňu dodávajú viac pohodlia, lepšiu kvalitu života a vyššiu bezpečnosť. Prostredníctvom svojho mobilného koncového zariadenia môžete diaľkovo vykonať nastavenia alebo si pohodlne vďaka funkcii MobileStart pripraviť obľúbenú kávovú špecialitu. Aplikácia Miele@mobile vás presmeruje priamo na online obchod Miele. Tam si môžete niekoľkými kliknutiami doobjednať zrnkovú kávu a čistiace prostriedky.Cez aplikáciu Miele@home ste v priamom kontakte aj so spoločnosťou Miele: náš zákaznícky servis môže v prípade potreby diaľkovo aktualizovať vaše prístroje alebo diagnostikovať ich chyby.Vďaka permanentnému vývoju a rozširovaniu sa systém Miele@home stále viac orientuje na možnosť ponúkať vám ako používateľovi účelné funkcionality, vytvárať nové možnosti a poskytovať maximálny komfort.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

V kategórii aktuálne zobrazujeme 18 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené