Miele KFN 37452 iDE

  • Doprava zadarmo

Výška: 183 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 248 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 2 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 46,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná NoFrost chladnička Miele KFN 37452 iDE s meniteľným závesom dvierok je pripravená pre inštaláciu Miele@home, ktorú treba dokúpiť zvlášť. Vnútorné police sú vybavené osvetlením FlexiLight. Ovládanie je elektronické s ukazovateľom a regulátorom teploty TouchControl. K dispozícii sú funkcie superchladenie a supermrazenie. Vnútorné vybavenie chladničky s objemom 195 litrov tvoria 3 police z bezpečnostného skla z toho 2 osvetlené, pochrómovaný držiak na fľaše, odoberateľná priehradka na zeleninu. V mraziacej časti s objemom 68 litrov sú 4 vyberateľné mraziace boxy. Maximálna hlučnosť chladničky Miele KFN 37452 iDE dosahuje 38 dB.

No Frost

So systémom NoFrost bude pre vás rozmrazovanie vstavanej kombinovanej chladničky Miele KFN 37452 iDE minulosťou. S cirkulačným chladnením vzduchu sa studený suchý vzduch rozdeľuje rovnomerne, aby sa vnútri nevytvárala námraza. Vďaka tomu sa na mrazených potravinách nevytvára námraza a zásuvky vždy budete vedieť pohodlne otvoriť bez nepeknej namrznutej vrstvy ľadu. NoFrost ponúka najvyšší komfort pri mrazení a odbremení vás od namáhavého odmrazovania.

DynaCool

O rovnomerné podmienky pre uskladnenie potravín a vína v chladničke sa postará funkcia DynaCool. Je jedno, na ktorej polici uložíte jednotlivé potraviny, vďaka tejto funkcii sú podmienky rovnaké v každom kúte chladničky.

Chladiaci priestor

Chladiaci priestor je umiestnený navrchu a má celkový využiteľný objem 195 l. Vnútorné vybavenie je tvorené 3 sklenenými policami z tvrdeného skla, z toho 2 sú osvetlené. Policou na fľaše a plastovou zásuvkou pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Vo dverách nájdete 2 plastové priehradky so strieborným rámom a 1 pre uskladňovanie fliaš. Dverové police sú vyrobené z kvalitného plastu, mimoriadne odolného voči poškriabaniu, chemikáliám a teplote. Jednoducho ich môžete vyčistiť dokonca aj v umývačke riadu. Nové LED osvetlenie políc FlexiLight osvetlí vnútorný priestor vašej chladničky a môžete ho dokonca flexibilne premiestniť v každej úrovni zasunutia.

Mraziaci priestor

Mraziaci priestor v objeme 68 litrov má k dispozícii 4 priehľadné plastové zásuvky pre uskladnenie mrazených potravín. 2 sú v plnej šírke a 2 v polovičnej. Vďaka variabilnému priestorovému vybaveniu VarioRoom môžete mraziaci priestor flexibilne zväčšiť. Zásuvky a sklenené police môžete jednoducho vybrať a získate viac miesta pre objemnejšie potraviny. Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 10 kg / 24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 14 hodín. Ak obľubujete chladené nápoje určite oceníte možnosť úplne automatickej výroby až 100 kociek ľadu denne bez pevnej vodovodnej prípojky.

Miele@home

Vstavaná kombinovaná chladnička je pripravená pre inštaláciu Miele@home, ktorú treba dokúpiť zvlášť.

Ďalšie prednosti

Pre optimálne skladovanie vašich potravín je inteligentná vstavaná kombinovaná chladnička vybavená DuplexCool s dvoma samostatne regulovateľnými chladiacimi okruhmi pre chladiacu a mraziacu časť. Vďaka nemu neprichádza medzi oboma časťami k výmene vzduchu a potraviny v chladničke nevyschnú a pachy sa neprenesú na potraviny v mraziacej časti. Dvierka spotrebiča sa zatvárajú bez hluku takmer samé. Vďaka inovatívnemu systému SoftClose sa dvierka po dosiahnutí uhla  30° automaticky zatvoria samé, dokonca ich aj tlmí, takže už nebudete rušení hrkotajúcimi fľašami vo dverách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 183 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KFN 37452 iDE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené