Miele KFNS37432ID

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
2 119,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 42,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFNS37432ID s mrazničkou v dolnej časti je spotrebič, ktorý nemusíte nikdy odmrazovať. Je to vďaka funkcii NoFrost. Potraviny sú mrazené pomocou ochladeného cirkulujúceho vzduchu. Vlhkosť je odvádzaná von a tak nevzniká námraza. Vnútorný priestor je zariadený pomocou koncepcie VarioRoom. K dispozícii je praktické LED osvetlenie FlexiLight. Optimálna rovnomerná cirkulácia vzduchu je zaistená vďaka DynaCool a tak sú dosiahnuté dokonalé podmienky na uskladnenie potravín. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Miele KFN 37692 iDE Miele KFN 37692 iDE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Na objednávku
 

2 579,00 €

Vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFN 37692 iDE s mrazničkou, v energetickej triede A++. Určená je na zabudovanie do kuchynskej linky. Vymeniteľný záves dverí umožní osadenie chladničky podľa vašich potrieb. Systém SoftClose umožňuje tlmené zatváranie dverí chladničky Miele KFN 37692 iDE. Ovládanie chladničky je elektronické, s reguláciou a indikáciou teploty. Ponúka superchladenie, supermrazenie a tri teplotné zóny. Chladiaca časť má tri výškovo nastaviteľné odkladacie plochy a dve priehradky PerfectFresh.Chladiaca časť sa dá vypnúť nezávisle od mraziacej časti. Mraziaca časť má k dispozícii 4 zásuvky. Zabezpečená je akustickým a optickým alarmom pri otvorených dverách, alebo pri výpadku prúdu pre mraziacu časť. Chladiaca časť má objem 176 l z toho 67 je Zóna PerfectFresh a mraziaca časť 57 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín.

Základné parametre

  • Počet priehradok chladničky: 3
  • Výška: 177 cm
  • Maximálna hlučnosť: 38 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Využitie chladničky

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFNS37432ID s mrazničkou v dolnej časti je spotrebič, ktorý v domácnosti používate každodenne. Preto je dôležité aby vyhovoval vašim požiadavkám. Tento model má prakticky riešený vnútorný priestor a v dolnej, mraziacej časti si pohodlne a prakticky uskladníte potraviny dlhší čas. Z toho dôvodu nebudete musieť nakupovať každý deň, ale stačí nakúpiť raz za pár dni a nakúpené potraviny uložiť v chladničke či mrazničke. Všetko potrebné na varenie či pečenie budete mať pekne po ruke.

Dizajn

Spotrebič je vyrobený v klasickom prevedení a vhodný je ako do moderných tak aj klasicky zariadených kuchýň.

Vnútorný priestor

Vnútorný priestor je zariadený pomocou koncepcie VarioRoom a vďaka tomu je možné mraziaci priestor flexibilne zväčšiť vždy keď je to nutné. Vybavenie spotrebiča pozostáva z 3 sklenených poličiek z čoho sú 2 osvetlené, a preto máte dobrý prehľad o uložených potravinách. Okrem toho sa na dvierkach chladničky nachádzajú praktické priehradky, kde môžete uložiť fľaše, konzervy a menšie potraviny, ale nájde sa tam aj priestor na vajíčka. V chladničke sa nachádza aj držiak na fľaše z pochrómovaného kovu. V dolnej časti chladničky sa nachádza zásuvka určená na uskladnenie zeleniny a ovocia. Mraznička je vybavená 3 praktickými zásuvkami. Tento model disponuje tlmeným zatváraním dvierok SoftClose.

NoFrost

Uložené potraviny sú mrazené pomocou ochladeného cirkulujúceho vzduchu. Vzdušná vlhkosť je odvádzaná von a to je dôvod prečo nevzniká námraza na potravinách. Spotrebič sa zároveň pravidelne automaticky odmrazuje. Vďaka tomu máte nižšiu spotrebu energie a zároveň je vaša chladnička je oveľa výkonnejšia.

FlexiLight

LED osvetlenie sklenených políc FlexiLight dokonale osvetlí vnútorný priestor chladničky a navyše toto osvetlenie môžete umiestniť v každej úrovni zasunutia.

DynaCool

Vďaka DynaCool je zaistená rovnomerná cirkulácia vzduchu. Deje sa to pomocou integrovaného ventilátora. Teplota a vlhkosť je optimálne rozvádzaná a tak sú zaručené dokonalé podmienky na uskladnenie potravín a vína.

Energetická trieda

Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A++.

 

Pripojené súbory

Miele KFNS37432ID_manual [*.pdf, 2.92 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Spotreba energie: 0,637 kWh/24h
Počet priehradok chladničky: 3
iTrieda energ.účinnosti: A++
Umiestnenie mrazničky: dole
No Frost (mraznička): Áno
Klimatická trieda: SN-T
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Energetické údaje

Spotreba energie: 0,637 kWh/24h
iTrieda energ.účinnosti: A++
Klimatická trieda: SN-T

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 3
Regál na fľaše: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore