Miele nástenné a komínové digestory

Miele ponúka dizajn digestorov v nadčasovom purizme a tak kúpou získate dlhodobo funkčný výrobok, ktorý bude spĺňať nároky na vzhľad na dlhé roky. Oceníte programovateľný výkon, ktorý sa napríklad z intenzívneho stupňa automaticky prepne na stupeň 3 po 10 minútach. ECO motor je srdcom každého odsávača pár Miele. K prednostiam patria aj dlhodobé filtre a automatický dobeh ventilátora.

Hlavné prednosti nástenných a komínových digestorov Miele

Pekné a funkčné

Odsávače pár Miele sú vybavené 10-vrstvovým nerezovým kovovým tukovým filtrom. Krycia vrstva a rám pozostávajú z kvalitnej nerezovej ocele. Pri komfortnom čistení tukového filtra v umývačke riadu nevznikajú žiadne viditeľné sfarbenia. Tukové filtre Miele si tak zachovajú po dlhý čas perfektný vzhľad.

Filter NoSmell

V odsávačoch pár Miele pre cirkulačnú prevádzku sa okrem tukového filtra vždy používa aj aktívny uhlíkový filter NoSmell. Tento filter dokáže účinne a dlhodobo viazať pachy.

CleanCover

Za tukovými filtrami sa nachádza Miele CleanCover: namiesto ostrých kovových hrán a elektrických súčiastok je tu uzavretá, hladká plocha. Mimoriadne ľahko sa dá čistiť a chráni pred stykom s káblami a časťami motora. Svedomitosť Miele v detaile – pre vyšší komfort pri obsluhe a bezpečnosť.

Kvalita

Odsávače pár Miele majú kvalitné zvárané a brúsené telo a komín z nerezovej ocele. Kvalita odsávača Miele je viditeľná už zvonku: precízne kontúry a presné spoje sú typickými znakmi odsávačov Miele. Potešte sa z dokonalosti spracovania!

Automatický dobeh

Automatický dobeh ventilátora sa postará o dôkladné odsatie pár a pachov, ktoré sa po varení ešte nachádzajú v miestnosti. Podľa voľby sa odsávač automaticky vypne po 5 alebo 15 minútach.

Eco motor

Srdcom každého odsávača pár je jeho motor. Spoločnosť Miele používa čiastočne motory ECO, ktoré sú v porovnaní s bežnými motormi až o 70 % úspornejšie. Okrem toho sú mimoriadne tiché, avšak rovnako výkonné ako motory v iných odsávačoch pár Miele.

Automatické vypnutie

Po 10 hodinách prevádzky sa odsávač automaticky vypne. Tak je aj v prípade nesprávnej obsluhy zaistená maximálna bezpečnosť.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 8 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené