Miele plynové varné dosky

Plynové varné dosky Miele poskytujú vyšší komfort obsluhy a bezpečnosti. Oceníte funkcie ako zrýchlené zapálenie alebo automatické opätovné zapálenie pri nechcenom zhasnutí. Niektoré vyššie modely majú aj kuchynský budík, indikátor zostatkového tepla a indikátor vysokej teploty.

Hlavné prednosti plynových varných dosiek Miele

GasStop a ReStart

Následkom prievanu alebo vykypenia jedál môže plameň zhasnúť. Elektronika to rozpozná a iniciuje automatické opätovné zapálenie. Ak je neúspešné, prívod plynu sa okamžite preruší – jednoducho a bezpečne.

Plyn a elektronika

Plynové varné dosky Miele, ktoré sú vybavené elektronikou, majú prvky vybavenia, ktoré vám poskytujú ešte vyššiu bezpečnosť a komfort pri obsluhe: Funkcia QuickStart sa postará o zrýchlené zapálenie, GasStop&ReStart o automatické opätovné zapálenie v prípade zhasnutia plameňa. Niektoré modely majú navyše kuchynský budík, ako aj indikátory vysokej teploty a zostatkového tepla.

Wok

Plynové varné dosky a varenie vo woku – jednoducho to k sebe patrí. Miele ponúka dva varianty horákov pre wok: Mono horák pre wok s jednotnou reguláciou výkonu pre oba okruhy plameňa. A Dual horák pre wok, kde sa dajú obidva okruhy plameňa regulovať zvlášť.

Jednoduchá údržba

Plynové varné dosky Miele sú vybavené nosičmi riadu, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. Uľahčuje to dôkladné čistenie a zachovanie hodnoty plynových varných dosiek Miele a šetrí to zároveň váš čas.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

Počet horákov/varných zón

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené